NIEBIESKIE ZEGARY

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

ADAM-VW
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: czw sie 11, 2005 10:15
Lokalizacja: TORUŃ

NIEBIESKIE ZEGARY

Post autor: ADAM-VW » czw sie 11, 2005 15:46

JEŚLI KTOŚ WIE JA WYMONTOWAĆ ZEGARY W VW POLO (ROCZNIK 1990) PROSZĘ O POMOC BO ROBIĘ TO PO RAZ PIERWSZY I NIE CHCĘ NIC ROZWALIĆ, BO DOPIERO CO GO KUPIEM I CHCĘ WYMIENIĆ PODŚWIETLENIE NA NIEBIESKIE BO ZIELONEGO KOLORU NIE NAWIDZĘ!!! JEŚLI KTOŚ CHCE MI POMUC TO PISZCIE DO MNIE:
ADAMSTEFANIAK18@WP.PL
Ostatnio zmieniony pt sie 12, 2005 15:38 przez ADAM-VW, łącznie zmieniany 4 razy.



Awatar użytkownika
micab
Forum Master
Forum Master
Posty: 1763
Rejestracja: pt mar 18, 2005 01:10
Lokalizacja: wełtyń k/szczecina
Kontakt:

Post autor: micab » czw sie 11, 2005 23:09

po obu stronach licznika masz po dwie małe dziurki......i w te dziurki musisz coś włożyć :D ja np. stosowałem do tego celu takich cieniutkich śrubokręcików......;) żeby było łatwiej można zdjąć obudowe stacyjki.....bo jak śrubokręt jest dłuższy to obudowa może przeszkadzać przy wkładaniu w dolne dziurki.....;) ja już je włożysz to tam jest taka zawleczka....i jak dobrze wcelujesz to sie ta zawleczka odbezpieczy i uchwyt puści ;) później już tylko odłaczenie linki prędkościomierza oraz wtyczki i zegary wyjęte ;)
najlepiej jest najpierw odczepić z jednej strony a później z drugiej....no chyba że masz dodatkową parę rąk do pomocy to wtedy można wszystkie na raz ;)

ależ ja się z tym namęczyłem za pierwszym razem jak nie wiedziałem jak to idzie :D nie najszczęśliwsze rozwiązanie ;)


vw, bmw, ford, mercedes, peugeot, nissan, fiat,

ADAM-VW
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: czw sie 11, 2005 10:15
Lokalizacja: TORUŃ

Post autor: ADAM-VW » pt sie 12, 2005 15:05

DZIEKI ZA POMOC MAM NADZIEJE ZE DAM RADE, NASWIETLILES MI TA SPRAWE WYSTARCZAJACO



osabzyk
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: ndz maja 01, 2005 14:44

Post autor: osabzyk » pt sie 12, 2005 16:32




Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 297 gości