Do czego są czujniki: niebieski i czarny w 1.3 MH?

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » pt sty 18, 2008 20:18

użyłem dętki rowerowej, ścisnąłem w imadle i oblałem klejem dwuskłądnikowym, dętka wytrzymała 5 lat, potem na nowo.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

MiSzOn
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 554
Rejestracja: ndz paź 07, 2007 16:29
Lokalizacja: Kraków/Ustrzyki Dolne
Kontakt:

Post autor: MiSzOn » pt sty 18, 2008 20:56

Dzięki. Mam jeszcze jedno pytanie, takie z serii głupich pytań: ta gumka jest założona między takim kółeczkiem, a tym plastikowym popychaczem, no i jak ściągnąć to kółeczko? Na siłę, czy to może jest przykręcone? Bo nie chcę tego połamać. Czy poprostu wyciąć starą, a w nowej zrobić otwór na środku i przykleić do tego popychacza w miejscu starej?


Obrazek

Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » pt sty 18, 2008 21:09

odciąć kółeczko nożem, włożyć nową gumkę, kółeczko przykręcić do reszty plastyku cienkim wkręcikiem po uprzednim nawierceniu.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

MiSzOn
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 554
Rejestracja: ndz paź 07, 2007 16:29
Lokalizacja: Kraków/Ustrzyki Dolne
Kontakt:

Post autor: MiSzOn » pt sty 18, 2008 21:37

Ok. Dzięki wielkie Paweł Marek, już Ci głowy głupotami nie zawracam. Jak będę u siebie w domu to się tym zajmę, bo tutaj nie mam ani czasu, ani narzędzi odpowiednich. Dzięki jeszcze raz. Punkcik dla Ciebie. Pozdr.


Obrazek

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 344 gości