Rozwalony zamek od schowka ?

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
antek_wb3
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 57
Rejestracja: sob wrz 22, 2007 14:18
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Rozwalony zamek od schowka ?

Post autor: antek_wb3 » pt sty 18, 2008 10:19

Witam !

To że zamek jest rozwalony to nic :/ najgorsze jest to ze mam tam panel od radia i nie moge sie tam dostac. Wqrw.... jestem na maxa zostawilem u ojca w robocie auto dla niego i mialem drzwi otwarte ktos mi musial grzebac w aucie i przeszperal pewnie nawet schowek tak ladnie ze az zamek rozwalil teraz to nawet nie wiem czy ten panel tam jeszcze jest bo zamek jest zamkniety wczesniej nigdy nie bylo z tym problemu a zamka nigdy nie zakluczalem i zawsze dzialal... macie propozycje jak dostac sie do srodka zeby nie pouszkadzac tam czegos tradycyjnie mam tam wejsc z jakims srubokretem czy da sie to zrobic inaczej ?? z gory dzieki ;]



rudi59
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: śr sty 16, 2008 17:13
Lokalizacja: Zamość

Post autor: rudi59 » pt sty 18, 2008 10:26

Temat przerabiałem w Renault 19:) Proponuję użycie wiertareczki. Rozwiercić stary zamek i kupić sobie na szrocie nowy, bo z tego pewnie i tak już nic nie będzie :grin:



Awatar użytkownika
zbysio84
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 44
Rejestracja: czw paź 25, 2007 18:10
Lokalizacja: Ząbki
Kontakt:

Post autor: zbysio84 » pt sty 18, 2008 10:48

antek_wb3 pisze:macie propozycje jak dostac sie do srodka zeby nie pouszkadzac tam czegos tradycyjnie mam tam wejsc z jakims srubokretem czy da sie to zrobic inaczej ??
a nie prościej wejść od środka? złóż kanapę i będziesz miał bagażnik na wyciągnięcie ręki.


VW jest Bogiem a GOLF nałogiem

rudi59
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: śr sty 16, 2008 17:13
Lokalizacja: Zamość

Re: Rozwalony zamek od schowka ?

Post autor: rudi59 » pt sty 18, 2008 10:53

antek_wb3 pisze:
przeszperal pewnie nawet schowek tak ladnie ze az zamek rozwalil
Tu chodzi o schowek, a nie bagażnik :jezor:



Awatar użytkownika
zbysio84
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 44
Rejestracja: czw paź 25, 2007 18:10
Lokalizacja: Ząbki
Kontakt:

Post autor: zbysio84 » pt sty 18, 2008 10:55

rudi59 pisze:Tu chodzi o schowek, a nie bagażnik
Sorki zaspany jeszcze trochę jestem :grin: nie doczytałem do końca a chciałem być mądry. Najprostszy sposób to śrubokręt a poźniej wizyta na szrocie bo z tego to już nic raczej nie będzie chyba, że nie połamiesz.


VW jest Bogiem a GOLF nałogiem

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 235 gości