Luz w kierownicy

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
zuberek
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 66
Rejestracja: wt sty 02, 2007 19:55
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Luz w kierownicy

Post autor: zuberek » czw sty 17, 2008 17:21

Witam!!! Mam juz od dawna problem z luzem na kierownicy!! Kierownica ma wyrażny luz pionowy (na postoju gdy chwyce mocno kierownice to moge ja poruszac do góry i do dołu) i gdy jade po wyboistej drodze drga mi do góry i do dołu Luz ten stale mi sie powieksza!! Mechanik powiedzial mi ze luz ma jakies lozysko w przekladni kierowniczej i powiedzial zeby jezdzic dopuki doputu nie zacznie piszczec bo to droga impreza aby je wymienic :grrr: Ale mnie ta usterka zaczyna strasznie denerwowac!! Dodam ze auto ma 162 tys km!!!Moze ktos z was miał podobny problem?????



pawełłłł
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: pn sty 14, 2008 18:24
Lokalizacja: bel

luz kierownicy

Post autor: pawełłłł » czw sty 17, 2008 20:58

witam poradz się lepiej innego mechanika w sprawie tego luzu a, najlepiej sprawdz sam pozdejmuj osłony i będziesz widział co tam się dzieje



g4mario
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 165
Rejestracja: pn lip 16, 2007 18:57
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: g4mario » czw sty 17, 2008 21:06

nie jest to przypadkiem jakas usterka mechanizmu regulacji kierownicy?


pozdrawiam
Mariusz

Awatar użytkownika
grandi
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3831
Rejestracja: śr lut 07, 2007 02:04
Lokalizacja: Boat city
Auto: Octavia
Silnik: AQY

Post autor: grandi » pt sty 18, 2008 01:17

A nie coś w stylu krzyżak kierownicy?


...wiesz co jest szykiem , jeździć klasykiem a nie plastikiem...

Temat o moim golfie viewtopic.php?f=87&t=519932" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
Sztomel
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 5667
Rejestracja: czw wrz 20, 2007 23:10
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Sztomel » sob sty 19, 2008 00:41

Nie sądzę aby mechanik był na tyle tępy ale może Ty masz zluzowaną dźwignię regulacji kierownicy? Spróbuj pociagnąć kierownicę do siebie, jeżeli da się to zrobić to musisz od spodu kierownicy a dokładnie pod nią docisnąć dźwignię z napisem "open" do kolumny kierownicy.
Choć nie wydaje mi się aby przyczyna była aż tak prozaiczna i przez nikogo nie zauważona.... ale kto wie....



Awatar użytkownika
zuberek
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 66
Rejestracja: wt sty 02, 2007 19:55
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Post autor: zuberek » pn sty 28, 2008 12:16

wydaje mi sie ze to jednak zadna z przyczyn ktore piszecie Wczoraj przelecialem sie 170 i kierownica strasznie drga Za 2 tysiacekkm mam przeglad to postaram sie o diagnoze


TDI rules

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 446 gości