Brak podświetlenia w samochodzie

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

rudi59
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: śr sty 16, 2008 17:13
Lokalizacja: Zamość

Brak podświetlenia w samochodzie

Post autor: rudi59 » śr sty 16, 2008 21:35

Witam!
Mam następujący problem ze swoim "nowym" Golfikiem II. Otóż nie działa mi podświetlenie zegarów, przełączników świateł, po prostu ciemność. Nie działa również prędkościomierz. Co może być przyczyną i jak ją zlikwidować?

Tak poza marginesem to moja pierwsze przygoda z VW, wcześniej miałem Fiestke :grin:. Ford Klub Polska dużo mi pomógł w drobnych naprawach samochodziku, mam nadzieję, że tu nie będzie inaczej i znajdą się dobrzy ludzie, którzy będą chcieli pomóc początkującemu :okej:



Awatar użytkownika
miś fazi
_
_
Posty: 6627
Rejestracja: ndz cze 11, 2006 13:01
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: miś fazi » śr sty 16, 2008 21:38

jeśli prędkościomierz nie działa , a jest prawdopodobnie na linke a nie na impulsator , to nie ma nic z oświetleniem brak oswietlenia szukaj w bezpiecznikach , prawdopodobnie którys jest spalony



rudi59
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: śr sty 16, 2008 17:13
Lokalizacja: Zamość

Post autor: rudi59 » śr sty 16, 2008 21:44

Tylko, który odpowiada za podświetlenie licznika i całej konsoli? A co do prędkościomierza to czy pozostaje tylko wymiana linki? Dam radę zrobić to samodzielnie w domowych warunkach? :smoke:



Awatar użytkownika
miś fazi
_
_
Posty: 6627
Rejestracja: ndz cze 11, 2006 13:01
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: miś fazi » śr sty 16, 2008 21:49

nie wiem jaki masz rok produkcji , ale powinien to byc F17 , linke wymienisz , jej sie nie naprawia , musisz kupic nową , ale czy to na pewno linka ? nie wiem ale prawdopodobnie



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 190 gości