GTI - miejsce na poduszkę pasażera

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
enzo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: pt kwie 13, 2007 13:35
Lokalizacja: Warszawa

GTI - miejsce na poduszkę pasażera

Post autor: enzo » śr sty 16, 2008 13:00

Witam,

Nie dawno miałem mały crash test autka co skutkowało wystrzeleniem poduszek w moim MK3 GTI.

Wystrzeliły obie poduszki (pasażera i kierowcy), po kosultingu w ASO dot. poduszek powietrznych stwierdziłem że nie mam co ich tam montować gdyż kwota jest astronomiczna, a po rozmowach z warsztatami nad używkami nikt nie daje mi gwarancji że poduszki same nie wystrzelą.

Zatem mam pytania:
1) czy w miejsce po poduszce powietrznej pasażera można zamontować schowek (miejsce jest tylko czy są odpowiednie mocowania itd) ??
2) Jest też wyjście że zakupię "zaślepkę" na to miejsce, tylko nie wiem gdzie takie cudo można nabyć?


Czekam na odpowiedź,
Pozdrawiam



karol27
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 390
Rejestracja: wt paź 09, 2007 19:35
Lokalizacja: Lidzbark Warmiński

Post autor: karol27 » śr sty 16, 2008 14:27

Powiedz tylko że chcesz to zlikwidować są pianki do tego a spece czynią cuda.Jak mi w s70 zrobili to przy sprzedawaniu gościu by się nie skapnął jak bym nie powiedział.



Awatar użytkownika
enzo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: pt kwie 13, 2007 13:35
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: enzo » śr sty 16, 2008 15:01

No właśnie chce jakoś "zagospodarować" miejsce po poduszce.

Cała poduszka jest wymontowana. Ewentualny schowek lub zaślepkę robiłbym to raczej sam.
W golfie nie jest to tak jak w niektórych autach poducha pod deską i jak ją wywala to szarpie skórę czy też inne poszycie :)

Sporo już mnie kosztowały części i robocizna, muszę troszkę się odbić. Poza tym nie mogę pozbyć się auta znów na kilka dni, bo stracę środek lokomocji do pracy i szkoły.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 411 gości