olej w silniku

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Grzebaluch
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 171
Rejestracja: wt sty 08, 2008 15:56
Lokalizacja: Dudidze Kolonia
Kontakt:

olej w silniku

Post autor: Grzebaluch » sob sty 12, 2008 17:32

WITAM.W moim golfie NZ1,3 pare dni temu wyrzucilo mi olej bagnetem stalo sie to podczas tych paru dni mrozu ok-10. Wyczytalem ze bylo to powodem zamarzniecia odmy raczej tego tzw majonezu ktory sie tam zgromadzil.Dzisiaj wyciagnolem odme i nie bulo w niej zadnego tzw majonezu lecz wylecialo troche wody. Nie wiem wlasnie czy zamarznieta woda rozpuscila sie przez te pare dni odwilzy i sama splynela czy jest to uszczelka pod glowica??Uswiadomcie mnie koledzy jakie sa objawy gdy uszczelka pod glowica padnie. Dzieki za wszelkie odp.Pozdrawiam


Autka to skarbonki ale jakie piekne jak ja je kocham!!!!

Awatar użytkownika
Szosownik
Forum Master
Forum Master
Posty: 1307
Rejestracja: sob lis 25, 2006 23:39
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: olej w silniku

Post autor: Szosownik » sob sty 12, 2008 18:05

Grzebaluch pisze:Uswiadomcie mnie koledzy jakie sa objawy gdy uszczelka pod glowica padnie. Dzieki za wszelkie odp.Pozdrawiam
1.płyn w oleju (widoczny na miarce)
2.olej w płynie (syf pływający w zbiorniczku)
3.wyrzuca płyn zbiorniczkiem bo spaliny dostają sie do układu tworząc duże ciśnienie
itp.

a to że wyrzuciło ci olej bagnetem to wina odmy
Ostatnio zmieniony sob sty 12, 2008 18:06 przez Szosownik, łącznie zmieniany 1 raz.



david81
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 111
Rejestracja: czw wrz 07, 2006 16:06
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: david81 » ndz sty 13, 2008 15:25

Mi też ostatnio wywaliło olej i bagnetem i korkiem,jeżdżę niedużo więc od razu było wiadomo że to odma,w tym plastikowym trójniku zamarzła woda,był żywy lód,a to przez to że zapomniałem wyczyscić przed zimą,(przed tamtą zimą wyczyściłem i było ok.),pozdro


mk2 vr6 robi się ;-)

mike_pi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: pn gru 31, 2007 00:18
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: mike_pi » ndz sty 13, 2008 18:58

ja sie poklocilem z odma i stracila etat w aucie po tym jak naklonila zaloge (czyt. olej) do opuszczenia zakladu pracy (czyt. silnika) :bigok: zatrudnilem teraz 2 chinczykow (2 gumowe weze: jeden od pokrywy zaworow, drugi od korcca z bloku silnika) i jest wszystko gyt :bigok: :bigok:



Awatar użytkownika
Atomic10
Forum Master
Forum Master
Posty: 1639
Rejestracja: wt sie 02, 2005 20:05
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Post autor: Atomic10 » ndz sty 13, 2008 19:38

Wszysto wyglada na to ze to jednak wina odmy.
Szosownik pisze:1.płyn w oleju (widoczny na miarce)
2.olej w płynie (syf pływający w zbiorniczku)
3.wyrzuca płyn zbiorniczkiem bo spaliny dostają sie do układu tworząc duże ciśnienie
oraz zaczyna ubywac płynu który zostaje spalony (nie przedostaje sie do oleju).

Pozdrawiam


[url=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=fc27abf292da2d6e][img]http://images27.fotosik.pl/126/fc27abf292da2d6em.jpg[/img][/url]

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 473 gości