Audi A6 2.4 V6 30V Avant 2000 r. automat Kable WN

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
lukjar7
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 435
Rejestracja: sob wrz 15, 2007 15:17
Lokalizacja: Bielsk P. - Hajnówka
Kontakt:

Audi A6 2.4 V6 30V Avant 2000 r. automat Kable WN

Post autor: lukjar7 » sob sty 12, 2008 13:01

Witam,
powiedzcie czy cewka moze palić przewody w takim sensie ze zakładam nowe a one po jakims czasie dostaja przebicia, w przewodach z przebiciem warstwa porcelanowa świecy zapłonowej jest przebarwiona na czerowono.



Awatar użytkownika
nerlst
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 276
Rejestracja: ndz sty 28, 2007 00:21
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: nerlst » sob sty 12, 2008 14:25

Jesteś pewny, że dostają przebicia? Tzn. po ciemku świeci jak na dyskotece czy tylko sugerujesz się zabarwieniem świecy? Bo cząsteczki oleju "jakoś tam naładowane" osadzają się właśnie na ceramicznej części świecy i odbarwiają ja na brązowy, bordowy kolor jest to zjawisko jak najbardziej normalne i nie ma nic wspólnego z przebiciem.

pzdr


http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=130709&postdays=0&postorder=asc&start=0

Awatar użytkownika
lukjar7
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 435
Rejestracja: sob wrz 15, 2007 15:17
Lokalizacja: Bielsk P. - Hajnówka
Kontakt:

Post autor: lukjar7 » sob sty 12, 2008 14:57

nerlst pisze:Jesteś pewny, że dostają przebicia? Tzn. po ciemku świeci jak na dyskotece czy tylko sugerujesz się zabarwieniem świecy? Bo cząsteczki oleju "jakoś tam naładowane" osadzają się właśnie na ceramicznej części świecy i odbarwiają ja na brązowy, bordowy kolor jest to zjawisko jak najbardziej normalne i nie ma nic wspólnego z przebiciem.

pzdr
byc moze sa to dwa rózne zjawiska, ja zasygerowałem sie tym ze kupiłem kable nowe beru i okazało sie po pewnym czasie(jakis tydz ) ze maja przebicie, byc moze od zawsze byly wadliwe badz dostały przebicia, załozylem teraz inne, pojezdze i zobaczymy co bedzie z tymi nowymi co teraz mam.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 226 gości