Mam problem z wtryskiwaczem paliwa w VR6, co z tym zrobić?

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

marli
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: wt lis 13, 2007 11:03
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Mam problem z wtryskiwaczem paliwa w VR6, co z tym zrobić?

Post autor: marli » pt sty 04, 2008 22:44

Witam wszystkich mam taki problem robiłem mały remoncik silnika w Vw Sharanie vr6 2.8 wymiana pierścieni, uszczelniaczy pod zaworami, dotarłem zawory wymieniłem łańcuch rozrządu i po złożeniu silnika wszystko bylo niby dobrze ale zaczął mi przerywać na jednym tłoku komputer mi cały czas pokazuje jeden i ten sam tłok, zamieniałem świece, zamieniałem cewki ale bez zmian cały czas jest problem na jednym cylindrze, po przejściu na gaz wszystko się uspokaja autko chodzi jak zegareczek natomiast na benzynie nie pali na jednym cylindrze, moje pytanko czy skoro na gazie autko chodzi a na benzynie nie czy to może oznaczać problem wtryskiwacza benzynowego, czy może tam się dostał jakiś paproch podczas roboty i przytkał wtryskiwacz??? wszystko na to wskazuje tylko co teraz z tym zrobić czy jest jakiś sposób żeby taki wtryskiwacz "obudzić" czy musze poprostu wymienić całą listwę wtryskiwaczy bo pewnie jednego się nie da skoro jest to listwa może jest jakaś szansa go wyczyscic po wyjęciu listwy???. Jeśli ktoś miał taki przypadek prosze o jakąś podpowiedź bede wdzięczny
Ostatnio zmieniony sob sty 05, 2008 13:17 przez marli, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
dziejo
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 8880
Rejestracja: pn lis 14, 2005 02:40
Lokalizacja: Kantorowice
Silnik: AFN

Post autor: dziejo » sob sty 05, 2008 11:12

sprawdz przewody elektr które ida do listwy (do tego cylindra mozę poprostu jest przerwane zasilanie do wtrysku spotkałem się sie juz z czyms takim ale w felicji 1.3 MPI



marli
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: wt lis 13, 2007 11:03
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: marli » sob sty 05, 2008 13:15

No w sumie można by od tego zacząć , a czy miałeś też takie objawy że ci raz palił raz nie bo tu jest tak że własnie czasem ten tłok złapie i jakiś czas pali potem zaś przerywa, potem znowu długo nie chce palić

[ Dodano: 07 Sty 2008 21:35 ]
Niestety to problem wtrysku czy jest ktoś w stanie mi powiedzieć czy da się jakoś wymienić jeden wtrysk czy będe musiał całą listwę wymienić????



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 163 gości