Dziwna praca wycieraczek przod podczas trybu przerywanego

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
iles
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 53
Rejestracja: śr sty 26, 2005 14:03
Lokalizacja: Warszawa

Dziwna praca wycieraczek przod podczas trybu przerywanego

Post autor: iles » pt sty 04, 2008 12:03

Po przelaczeniu dzwigienki wyciekaczek o jeden stopien w dol wlacza sie przerywana praca wycieraczki przedniej . (wedlug instrukcji obslugi) wycieraczki powinny sie wlaczac co 10 s. albo mozna sobie ustawic od 2s do 22s w zaleznosci od wersji. Problem jest u mnie taki ze raz sie wlaczaja co 10 sekund raz po 5 sek, a czasami po 2 , albo nawet co 15 sekund . Poprostu co przelacze dzwigiienke w dol to roznie wycieraczki dzialaja . Mam zwykla dzwigienke bez MFA . Gdzie szukac przyczyny takiej dziwnej pracy ?A moze jednak da sie to jakos ustawic na wzyklej dzwigience wycieraczek ten cykl pracy. z gory thx za podpowiedzi.
Ostatnio zmieniony sob sty 05, 2008 13:54 przez iles, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
herflik95
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 953
Rejestracja: pn mar 13, 2006 11:36
Lokalizacja: LKR
Kontakt:

Post autor: herflik95 » pt sty 04, 2008 12:07

moze przekaźnik wycieraczek coś szwankuje. wyjmij bo ze skrzynki bezpieczników i przeczyść a następnie dobrze dociśnij na swoje miejsce

[ Dodano: Pią Sty 04, 2008 11:13 ]
tu jest napisane jak ustawić tryb pracy wycieraczek przerywanych http://vw2.info/galerie/mk3/Data/page.htm?56,0



Awatar użytkownika
iles
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 53
Rejestracja: śr sty 26, 2005 14:03
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: iles » pt sty 04, 2008 13:36

dzieki za zdjecie z opisem ustawienia , w mojej istrukcji obslugi tego wogole nie bylo . Wielkie dzieki , pzdr.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 202 gości