woda w MK3 - wiem skad cieknie...

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

ksorzel
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 202
Rejestracja: sob maja 21, 2005 13:53
Lokalizacja: Ząbkowice Śl.
Kontakt:

woda w MK3 - wiem skad cieknie...

Post autor: ksorzel » ndz lip 31, 2005 23:31

Dzis rano wchodze do swojego golfa a tu patrze pod nogami pasazera mokro, to efekt nocnej burzy i duzych opadow, teraz mam problem bo nie wiem gdzie jest przeciek, drzwi na pewno nie, kanaliki od szyberdachu tez bo ostatnio je czyscilem i naprawilem, teraz woda dostaje sie do srodka kolo silnika dmuchawy bardziej srodka pojazdu, przeszukalem forum i wyczytalem, ze to moze od nagrzewnicy. Mial ktos taki problem? jak usunac ten przeciek? prosze o rady.
Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony pn sie 01, 2005 13:13 przez ksorzel, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
miomio1
Cool Europe GL
Cool Europe GL
Posty: 790
Rejestracja: czw gru 30, 2004 23:33
Lokalizacja: Mragowo
Kontakt:

Post autor: miomio1 » pn sie 01, 2005 01:33

jeżeli ta woda ma jakiś zapach lub smak to zgadza sie może to być nagrzewnica ajeżeli nie to patrz http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=19900



ksorzel
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 202
Rejestracja: sob maja 21, 2005 13:53
Lokalizacja: Ząbkowice Śl.
Kontakt:

Post autor: ksorzel » pn sie 01, 2005 13:16

dzisiaj znalazlem zrodlo przecieku i wiem ktoredy leci woda, sciagnalem dolna polke i okazalo sie, ze woda dostaje sie spod jakiejs oslonki metalowej czy czegos takiego za oslona silnika od wewnatrz wystarczy podniesc ta mate wygluszajaca i widac, zrobilem zdjecie jesli wiecie co to jest to prosze o odpowiedz, zalalem to silikonem zeby miec spokoj i zobacze co z tego bedzie.

Obrazek

[ Dodano: Wto Sie 02, 2005 11:47 ]
juz wszystko wiadomo, wczoraj to dokladnie sparwdzilem, woda w jakis dziwny sposob dostaje sie do auto przez kanalik ktory odprowadza ja spod szyby rpzedniej, wlewam tam wode a ona schodzi w dol po progu jak powinna ale tez dostaje sie cienkim strumieniem do wnetrza pod nogi pasazera, na to chyba tylko pomoze blacharz...
co wy na to?



vwqnio1
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: pn lip 11, 2005 13:34
Lokalizacja: R-m
Kontakt:

Post autor: vwqnio1 » wt sie 02, 2005 17:12

U mnie pod nogami pasażera było mokro z powodu tego, że skorodowała blacha wokół korków w podłodze, obejrzyj je dokładnie
polecam wątek "woda zalewa mi mk III help!"



ksorzel
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 202
Rejestracja: sob maja 21, 2005 13:53
Lokalizacja: Ząbkowice Śl.
Kontakt:

Post autor: ksorzel » wt sie 02, 2005 23:40

no tak korki w podlodze to swoja droga, bede to musial dac do roboty, ale cieknie mi z gory i to jest problem bo chyba bez sciagniecia bocznego blotnika nic nie zrobie



Awatar użytkownika
miomio1
Cool Europe GL
Cool Europe GL
Posty: 790
Rejestracja: czw gru 30, 2004 23:33
Lokalizacja: Mragowo
Kontakt:

Post autor: miomio1 » śr sie 03, 2005 15:21

ksorzel pisze:no tak korki w podlodze to swoja droga, bede to musial dac do roboty, ale cieknie mi z gory i to jest problem bo chyba bez sciagniecia bocznego blotnika nic nie zrobie
Prawdopodobnie woda nie spływa gumowym wężykiem który wychodzi pomiędzy zawiasami,zrób test :polej delikatnie wodę na przednią szybę ,otwórz dżwi i zobacz czy tym wężykiem woda wylatuje(często jest tak że wężyki zapychają sie liśćmi i same się rozłańczają )Ten wężyk gumowy jest bardzo krótki i jest połączony na tej wysokości gdzie wychodzi z innym .i tam się mógł rozłączyć :bigok:



ksorzel
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 202
Rejestracja: sob maja 21, 2005 13:53
Lokalizacja: Ząbkowice Śl.
Kontakt:

Post autor: ksorzel » śr sie 03, 2005 20:03

to juz przerabialem i ten wezyk w zawiasach jakis czas temu naprawilem i teraz tez jest okey, chodzi o to, ze woda zamiast splywac kanalikiem spod szyby przedniej po progach na zewnatrz znajduje sobie droge do srodka auta.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 380 gości