Linka samoregulujaca od sprzegla mkII

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
bartuch
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 55
Rejestracja: śr kwie 13, 2005 21:58
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: bartuch » pt lip 29, 2005 21:20

konop pisze:mam problem z sprzęgłem tzn bardzo wysoko bierze.... nic sie nie slizga ale bierze przy samej górze.

Czy to wina linki? da rade to jakos wyregulowac. Linika jest samoregulujaca. Moze ten ,mechanizm sie popsul?

Macie jakis pomysl?
Mam ten sam problem, identyko! Mechanior przejechał sie i powiedział, ze tak moze byc. kombinował cos tam z linka ale nic nie wymyslil ( z reszta nie ma co na nim polegac tak wymienil mi łozyska z przodu, ze po miesiacu z powrotem sa do wymiany!). Dodatkowym objawem jest u mnie to, ze "jezdzi sam", tj. np. na 2-ce puszczam gaz i powoli sie toczy. Nie wiem czy to akurat wina sprzegla - zaplon był regulowany
P.S. mam zwykłą linke



Awatar użytkownika
Gwiazdor
_
_
Posty: 3415
Rejestracja: sob gru 11, 2004 19:55
Lokalizacja: TK/WW
Kontakt:

Post autor: Gwiazdor » sob lip 30, 2005 15:10

bartuch pisze:
konop pisze:mam problem z sprzęgłem tzn bardzo wysoko bierze.... nic sie nie slizga ale bierze przy samej górze.

Czy to wina linki? da rade to jakos wyregulowac. Linika jest samoregulujaca. Moze ten ,mechanizm sie popsul?

Macie jakis pomysl?
Mam ten sam problem, identyko! Mechanior przejechał sie i powiedział, ze tak moze byc. kombinował cos tam z linka ale nic nie wymyslil ( z reszta nie ma co na nim polegac tak wymienil mi łozyska z przodu, ze po miesiacu z powrotem sa do wymiany!). Dodatkowym objawem jest u mnie to, ze "jezdzi sam", tj. np. na 2-ce puszczam gaz i powoli sie toczy. Nie wiem czy to akurat wina sprzegla - zaplon był regulowany
P.S. mam zwykłą linke
Jak masz zwykłą linkę to wystarczy ją wyregulować i po kłopocie.

Nie bardzo wiem o co chodzi...że sam ja 2-ce jedzie bez dodawania gazu?No to normalne...a co ma gasnąć?


Obrazek

Awatar użytkownika
bartuch
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 55
Rejestracja: śr kwie 13, 2005 21:58
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: bartuch » sob lip 30, 2005 15:22

na jedynce jest to samo, nie wydaje mi się, zeby był to normalny objaw, z reszta wszystkie auta, którymi do tej pory mialem przyjemnosc sie przejechac takich objawów nie miały i bez naciskania gazu dusiły sie i "nie jezdziły same"



Awatar użytkownika
konop
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 603
Rejestracja: pt maja 13, 2005 16:24
Lokalizacja: Wielkopolska

Post autor: konop » ndz lip 31, 2005 17:07

Probowalem juz ciagnac za ten mechanizm samoregulujacy... niestety zawsze blokowal sie w tym samym miejscu :/


PS. Kazdy samochod ruszy na jedynce bez dodawania gazu... oczywiscie musisz delikatnie puszczac sprzeglo ;)


Obrazek Obrazek
Obrazek Golf MK2 2.0 2E
Obrazek Passat B3 1.9D 1Y

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 414 gości