Pasek rozrządu jakiej firmy

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Lekarz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: śr lip 18, 2007 21:37
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Pasek rozrządu jakiej firmy

Post autor: Lekarz » śr sie 22, 2007 23:00

Witam mam pytanie związane z rozrządem do MK4 1.9 TDI z 99r czy polecacie jakieś firmy interesuje mnie oczywiscie wymiana wszystkich napinaczy pompy wody rolek i wszystkiego co z roazrzadem zwiazane a tak swoja drogą to w które rejony silnika kuknac aby odczytac nr silnika mile widziana fotka



szatanek
Forum Master
Forum Master
Posty: 1028
Rejestracja: czw sty 18, 2007 16:59
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: szatanek » śr sie 22, 2007 23:22

Kolego nr silnika odczytasz z nalepki z podłogi w bagazniku.
A jeśli chodzi o rozrząd to tak: wszystki rolki prowadzące i napinające radze kupic firmy SKF, jeśli chodzi o pompe wody to nie wiem jaki to konkretni TDI, jesli pompa wody tez jest napędzana paskiem rozrządu to tak samo trzeba ją wymienic, tez radzę SKF-a, jesli pompa nie jest napędzana rozrządem to oczywiście nie ma przymusu jej wymiany przy wymianie rozrządu, chociaz wszystko zalezy w jakim jest stanie, trzeba sprawdzic czy nie ma luzów na kole pasowym, czy nie cieknie i czy obraca sie bez wyraźnego oporu. Jesli chodzi o paski to proponuję Firmy Gates lub Contitech, jakościowo te paski są bardzo dobre, raczej większość ludzi stosuje jeden lub drugi.



abs-asr
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: sob cze 30, 2007 20:39
Lokalizacja: wołomin

Post autor: abs-asr » czw sie 23, 2007 12:47

Ja założyłem cotitecha i smiga bez zarzutu. Zgadzam sie z kolegą ze pasek contitech albo gates(oba wzmacniane) A jezeli rolki to skf albo ruville(bardzo dobre rolki)


Założ sobie jeszcze duże koła z tyłu i małe z przodu to bedziesz miał zawsze z górki.


Ile widzisz czarnych kropek?

trewo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: sob mar 10, 2007 10:30
Lokalizacja: Wroclaw

Post autor: trewo » wt sty 01, 2008 21:23

jaka cenowo wyglada nowa pompa do mk4 tdi pd czy moze dac do regeneracji?



Jozef
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 325
Rejestracja: czw lut 24, 2005 09:50
Lokalizacja: Lubin

Post autor: Jozef » wt sty 01, 2008 22:41

Zajrzyj tu http://sklep.intercars.com.pl/ i sprawdź cenę dla swojego auta. Jeśli piszesz o pompie płynu chł., to tego się nie regeneruje tylko wymienia na nową!



misiu24
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 38
Rejestracja: wt sty 03, 2006 23:15
Lokalizacja: KIELCE

Post autor: misiu24 » śr sty 02, 2008 17:51

Mam taka pompe nowa niemieckiej firmy Meyle za 115zł.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 220 gości