Wkodowanie kluczyka Golf III

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

picio

Wkodowanie kluczyka Golf III

Post autor: picio » czw lip 07, 2005 10:18

Witam serdecznie.

Posiadam Golfa III '96 1.8 i mam problem z wkodowaniem kluczyka do immobilisera, ponieważ nie posiadam kodu do komputera (kod do immo posiadam, poniewaz jest on wybity na puszce od immo). Starego kluczyka, ktory byl wkodowany nie mam. Czy istnieje mozliwosc wkodowania tego klucza bez kodu (lub jak zdobyc kod) do komputera lub ewentualnie wyciecia calkowicie immoblisera? Jeśli tak to prosze o sugestie na ten temat.

Pozdrawiam
Piotr



picio

Post autor: picio » czw lip 07, 2005 13:11

Witam ponownie.

Znalazlem w internecie informacje, że za pomoca programu a3.exe moge zresetowac kod komputera. Czy ktos wie gdzie moge znalezc taki program, ewentualnie jak ktos takowy posiada to prosilbym o przeslanie go na picio@dekalog.pl.

Z gory dziekuje
Piotr



Awatar użytkownika
drRoger
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: czw kwie 07, 2005 13:40
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: drRoger » wt lip 12, 2005 19:46

Nie wiem czy ci pomoge, ale ja mojego golfa kupiłem z jednym, mocno zużytym kluczykiem. Dorobienie drugiego z immobilajzerem kosztowało mnie 200 złoty. Robiłem to w AutoViva w Warszawie. Cała zabawa to zamówienie surowca, a potem pozostawienie u nich auta na jakies 1.5 godziny (w tym czasie oni czyszcza kod na starym kluczyku i po ściagnieciu z Niemiec przez Net nowego kodu wczytuja go na oba). Krótko mówiąc sporo zachodu i troche kasy. Pozdrawiam



Awatar użytkownika
c-kozi
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 135
Rejestracja: śr lis 24, 2004 16:27
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: c-kozi » śr lip 13, 2005 19:19

ja tez kupilem swojego golfika z jednym kluczykiem, chcialem dorobic sobie nowy znalazlem we wroclawiu na ulicy kurkowej firme dorabiajaca kluczyk i pan powiedzial ze zrobi to za 140 zł, trzeba mu zostawic orginalny kluczyk i za pol godziny przyjsc. MOwil tez ze jak zgubie ten orginalny kluczyk to roboty z dorobieniem nowego bedzie troche wiecej i drozej ale sie da to zrobic. Jka jestes zainteresowany top podam ci namiary tylko dopiero jutro idac do roboty wezme od nich wizytowke.



Awatar użytkownika
wolf243
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 44
Rejestracja: pt lip 15, 2005 09:08
Lokalizacja: Wrocław/Zgorzelec
Kontakt:

Post autor: wolf243 » czw lip 28, 2005 12:58

mała prośba do "c-kozi"

mógłbyś podać mi dokładne namiary na ten zakładzik we wrocku ?

Pozdrawiam


[size=125][b]NOTEBOOKI [color=#FF0000]I[/color][color=green]B[/color][color=blue]M[/b][/color] seria [b]T[/b][/size]

Awatar użytkownika
maciuso
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 51
Rejestracja: czw mar 17, 2005 23:19
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: maciuso » czw lip 28, 2005 16:18

czy kazdy kolf 3 ma taki zakodowany kluczyk?


Golf 3 1,8 CL '92 75PS LPG + MFA

ku_bi
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2202
Rejestracja: pn wrz 13, 2004 20:51
Lokalizacja: ex4
Kontakt:

Post autor: ku_bi » czw lip 28, 2005 18:34

maciuso pisze:czy kazdy kolf 3 ma taki zakodowany kluczyk?
nie każdy ma. mają go golfy z kluczykiem gdzie są wybite literki AH, zreszta jak rozbierzesz kluczyk to zobaczysz czy masz immo czy nie



Awatar użytkownika
Volf
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 54
Rejestracja: sob lip 09, 2005 20:21
Lokalizacja: Szczecinek
Kontakt:

Post autor: Volf » czw lip 28, 2005 20:24

Ku_bi nie zgodzę się z Tobą jeżeli chodzi o kod AH, mój ma kod AH i brak immo jest tylko miejsce na kostkę(dzisiaj dorabiałem i wystarczyła zwykła surówka). Standartowo były montowanane od drugiej połowy roku 94 lub początku 95.



ku_bi
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2202
Rejestracja: pn wrz 13, 2004 20:51
Lokalizacja: ex4
Kontakt:

Post autor: ku_bi » czw lip 28, 2005 20:32

Volf pisze:Ku_bi nie zgodzę się z Tobą jeżeli chodzi o kod AH, mój ma kod AH i brak immo jest tylko miejsce na kostkę(dzisiaj dorabiałem i wystarczyła zwykła surówka). Standartowo były montowanane od drugiej połowy roku 94 lub początku 95.
to super :) zawsze to mniejszy koszt, poprostu do tej pory kazdy kluczyk z wybitym AH jaki widzialem mial immo, poza golfem gti kumpla z 10.94 , który ewidentnie widać ze ma wyłuskaną kostkę immo z kluczyka.

Pozdrawiam :)



Awatar użytkownika
BOGGAW
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 34
Rejestracja: pt sty 21, 2005 17:42
Lokalizacja: PAŃSTWO POLSKIE
Kontakt:

kluczyk

Post autor: BOGGAW » ndz paź 09, 2005 17:14

:bigok: witam...może ktoś wie gdzie w łódzkim zaprogramować immo w ;scyzoryku" dzięki


<GOLF 3> TO JEST TO

Awatar użytkownika
Marihuana Man
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 867
Rejestracja: czw lut 03, 2005 22:54
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Kontakt:

Post autor: Marihuana Man » ndz paź 09, 2005 17:27

BOGGAW pisze:witam...może ktoś wie gdzie w łódzkim zaprogramować immo w ;scyzoryku" dzięki
Na pewno w najbliższym punkcie dorabiania kluczy przy markecie Tesco.


[img]http://dvprogram.pl/vw.jpg[/img]

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 166 gości