pompa paliwa

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

coatch
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: czw gru 27, 2007 21:45
Lokalizacja: Nowy sącz

pompa paliwa

Post autor: coatch » pt gru 28, 2007 21:47

witam -mam golfa 3 ,1.8 75/55 mono wtrysk,mam problem z pompom paliwa zawiesza mi sie nie za każdym razem chce odpalic ,auto jeździ na gazie,elektryk powiedział ze trzeba wymienić na nową, ale oryginał jest za drogi na moja kieszeń,wiele jest zamienników ale wątpliwej jakosci ?pożyczyłem auto i jezdziło na gazie bez paliwa ,i wynikł problem!~może ktoś poradzi jaka pompę wybrać ,albo da si e coś zrobić ze starą. z góry dziękuje za pomoc,pozdrawiam,



Awatar użytkownika
Kbolo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: czw kwie 14, 2005 15:23
Lokalizacja: Morąg

Post autor: Kbolo » pt gru 28, 2007 22:00

Ciekawy jestem jak elektryk sprawdził ci pompę paliwa? Może jest inna przyczyna nie palenia? Sam mam monowtrysk i problem porannego zapalania auta - a gazu nie mam, bo nie jestem zwolennikiem pojazdów hybrydowych. Apropos czy auto po odpaleniu chodzi bez zarzutów?
Ostatnio zmieniony pt gru 28, 2007 22:01 przez Kbolo, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
Przemo440
Forum Master
Forum Master
Posty: 1971
Rejestracja: ndz sty 08, 2006 20:08
Lokalizacja: Śvwiebodzinejro FSW
Kontakt:

Post autor: Przemo440 » pt gru 28, 2007 22:33

coatch pisze:pożyczyłem auto i jezdziło na gazie bez paliwa ,i wynikł problem!~
nie ma co się dziwić że pompa wykitowała... jakby to był problem żeby podłączyc przekaznik pod pompe i po przełączeniu na gaz pompa by nie chodziła, tak to jest z gazownikami..



grzesb27
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: pn lis 12, 2007 00:20
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Post autor: grzesb27 » pt gru 28, 2007 22:48

witam ja miałem taki problem z pompa paliwa ale mi gasł w czasie jazdy i odpalal po kilkukrotnym przekrecaniu kluczyka w stacyjce a sprawdzalem na dwa sposoby 1 byl brak paliwa w wezu doprowadzajacym paliwo sprawdzalem przy wtrysku i po podlonczeniu na chwilke do aku cisza, po wymianie juz 2 lata spokuj a zaplacilem 200zl za podrubke chyba pewnosci niemam i jezdze tylko na benzynie



Awatar użytkownika
logan
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 46
Rejestracja: sob maja 14, 2005 01:44
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: logan » pt gru 28, 2007 23:54

do silnika 1.6 AEA wiem ze pasuje pompa ze skody bo sam kupowalem, firma to AQ kupowalem w jakims sklepie w Cieszynie ktory na allegro znalazlem, tu masz dane tego sklepu, zapytac nie zaszkodzi, ja za pompe dalem jakos 102zl i juz rok dziala bez problemu:

Możliwe formy kontaktu:
Sklep Skoda
ul.Katowicka 159
43-400 Cieszyn
woj. Śląskie
tel. firmowy: 33 8515667
gg firmowe: 1777749
tel. domowy: 33 8523107
kom 506804999

Szersze inforamcje również na:


Hell is worth all that...

Blog o kosztach użytkowania Golfa - http://mojgolfik.blogspot.com/

Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » sob gru 29, 2007 00:04

coatch pisze:jaka pompę wybrać
nie masz żadnego problemu, potrzebujesz pompę 1 lub 1,2 bara. Są właściwie tylko dwie znane firmy, Matt kroluje na allegro, kosztuje 100 zeta niecałe, i Meat Doria (chyba lepsza) w sklepie sprowadzą ci za dwie stówy, a w sklepie inetrnetowym dostaniesz też za stówę. Taka sama pompa jest do każdego monowtrysku


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

coatch
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: czw gru 27, 2007 21:45
Lokalizacja: Nowy sącz

Post autor: coatch » sob gru 29, 2007 11:21

Kbolo pisze:Ciekawy jestem jak elektryk sprawdził ci pompę paliwa? Może jest inna przyczyna nie palenia? Sam mam monowtrysk i problem porannego zapalania auta - a gazu nie mam, bo nie jestem zwolennikiem pojazdów hybrydowych. Apropos czy auto po odpaleniu chodzi bez zarzutów?
witam -auto po zapaleniu sprawuje sie super,jak zgasze czasami nie odpala?i wtedy muszę mocno postukac w dekielek pompy w bagażniku i i odpali i tak co jakiś czas!

[ Dodano: 29 Gru 2007 10:23 ]
Paweł Marek pisze:
coatch pisze:jaka pompę wybrać
nie masz żadnego problemu, potrzebujesz pompę 1 lub 1,2 bara. Są właściwie tylko dwie znane firmy, Matt kroluje na allegro, kosztuje 100 zeta niecałe, i Meat Doria (chyba lepsza) w sklepie sprowadzą ci za dwie stówy, a w sklepie inetrnetowym dostaniesz też za stówę. Taka sama pompa jest do każdego monowtrysku
witam- dzieki poszukam!



Awatar użytkownika
kukiz18
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: śr gru 12, 2007 18:41
Lokalizacja: Mierzęcice
Kontakt:

Post autor: kukiz18 » sob gru 29, 2007 19:14

kiedys ktos powiedzial mi ze mozna dolac troche oleju do paliwa i pompa po pewnym czasie moze wrocic do zycia, ale wymiana na nowa to chyba lepszy pomysl



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 436 gości