[MK2 Wnętrze] Problem z nawiewem na szybę

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

orson06
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 183
Rejestracja: pn lis 26, 2007 14:29
Lokalizacja: Gorzów

[MK2 Wnętrze] Problem z nawiewem na szybę

Post autor: orson06 » śr gru 26, 2007 20:12

Witam!
Jetta już zrobiona.Okazała sie uszczelka pod głowica.mam nowy termostat i szybko leci mi ciepłe powietrze w aucie ale leci tylko z nawiewów na kabinę do środka i nawet jak jest ustawione na szybę to na szybę powietrze nie leci ale w tych środkowych na kabinę.Tak samo nie leci na nogi.Wogole jak przełaczam na szybę to słychać tam koło podszybia w środku jakby taklie syczenie od jakiejś jakby pompy. Co to może być?? jak o naprawic?? wie ktoś?
dzieki z gory za porady.
Mam jetta 2 1,6TD z intercullerem i z 90 roku.pozdrawiam
Ostatnio zmieniony śr gru 26, 2007 20:17 przez orson06, łącznie zmieniany 1 raz.



Jozef
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 325
Rejestracja: czw lut 24, 2005 09:50
Lokalizacja: Lubin

Post autor: Jozef » śr gru 26, 2007 20:57

Szukaj - taki guzik w dole okna. Naprawiałem podobne uszkodzenie - przyczyną był nieumocowany pancerz cięgna sterującego klapką nawiewu. Przykręciłem go drutem bo oryginalne mocowanie było uszkodzone i działa super. 30 minut roboty i po kłopocie.



Awatar użytkownika
piotr_5
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 464
Rejestracja: czw paź 04, 2007 20:21
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: piotr_5 » śr gru 26, 2007 20:58

a podczas przesuwania suwaka od kierunku dmuchawy nie chodzi on za lekko moze masz uszkodzone wenatrz te ciegna...



orson06
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 183
Rejestracja: pn lis 26, 2007 14:29
Lokalizacja: Gorzów

Post autor: orson06 » śr gru 26, 2007 21:12

Jozef gdzie mam szukac ten guzik? przy sterowaniu nawiewem czy przy podszybiu? no sterowanie nadmuchem wydaje mi sie ze chodzi normalnie. tylko mowie przy przelaczeniu z prawej "strony" na "lewa" czyli przełaczenie nadmuchu na szybe nastepuje takie syczenie i jakby jakas pompka puszczala powietrze.i nie mam pojecia co to..



Jozef
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 325
Rejestracja: czw lut 24, 2005 09:50
Lokalizacja: Lubin

Post autor: Jozef » śr gru 26, 2007 22:48

Przepraszam, że wyraziłem się nieprecyzyjnie - chodziło mi o przycisk wyszukiwarki Google w dolnej części okna monitora. Nie mam pojęcia skąd może pochodzić syczenie - masz może klimatyzację? To może z niej coś się wydobywa. W zwykłej nagrzewnicy nic nie powinno syczeć.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 231 gości