Mój golf ma duży problem

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

macgregor1970

Mój golf ma duży problem

Post autor: macgregor1970 » czw lip 21, 2005 20:42

Witam wszystkich.Mam problem ze swoim golfem silnik 1.3 na gażniku.Auto jest zasilane gazem i benzyną-chodzi o to,że jak się troszkę rozgrzeje to pracuje nierówno i strzela w rurę chodzi tak jakby nie na wszystkich garach.Dzieje się to zarówno na gazie jak i na benzynie-byłem u mechanika i nic nie stwierdził.Sprawdzany był rozrząd , ciśnienie,przewody elektryczne- wymieniłem wszystkie membrany w instalacji gazowej-świece kopułkę palec oraz przewody nic nie pomogło.Czy problem może być z gażnikiem-mecze się już od miesiąca i nie mam już koncepcji co dalej.Może ktoś mi pomoże z moim problemem lub poleci dobrego mechanika na terenie Łodzi-salony i serwisy nie wchodzą w grę.Z góry dzięki i pozdrawiam całą brać Golfiarską



Awatar użytkownika
hyper74
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 611
Rejestracja: sob kwie 02, 2005 21:51
Lokalizacja: Bukowiec

Post autor: hyper74 » czw lip 21, 2005 22:05

witaj.... mam proźbe... jak byś odwiedzał warsztaty to omijaj z daleka mechanika na ul. kilińskiego 85.... partok spieprzył mi rożrząd i jak mu dałem marżete do wymiany to po tygodniu jak zajrzałem pod auto to była już pęknięta... więc wymieniłem sam a ta na przegubie wcale nie była wymieniona.... fiut wziął kase a mi jej nie wymienił..... dowiem się czy muj znajomy na wiskitnie zajrzy ci do autka bo mi pomógł z rozrządem to może i tobie pomoże... nie podam ci adresu bo.... on nie ma warsztatu... to znaczy ma... ale nie dla skarbówki...hehhehehee


...Nie jeździj szybciej niż twój anioł stróż potrafi latać...

Awatar użytkownika
Ryś Stepowy
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 508
Rejestracja: śr mar 09, 2005 18:58
Lokalizacja: Dżersej Siti DDZ
Kontakt:

Post autor: Ryś Stepowy » pt lip 22, 2005 10:11

Wyglada na to ze sprawdziłeś wszystko oprócz gaźnika. Ja bym spróbował wyregulować gaźnik. ale z drugiej strony to nie wygląda mi to na problem z zasilaniem tylko z zapłonem.
Pzdr.



Awatar użytkownika
hanti
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 867
Rejestracja: czw lip 14, 2005 23:35
Lokalizacja: zDolny Śląsk :)-Piława Górna
Kontakt:

Post autor: hanti » pt lip 22, 2005 21:00

to jest na bank zapłon
jak kiedyś miałem kaszlaka to dla picu przestawiało sie zapłon i wtedy przy rozgrzanym silniku po zdjęciu nogi z gazu zaczynało szczelać z tłunika a`la "rajdówka" :smoke:
a tak pozatym jeśli strzela z rury to na 99% zapłon a jeśli to gaźnik to strzelanie słychać przy samym silniku po prostu "w gaźnik"

POZDRO


Obrazek - Jedyna taka taksówka !!!!!!

SimonVW
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: ndz lip 24, 2005 13:12
Lokalizacja: Konin
Kontakt:

Post autor: SimonVW » ndz lip 24, 2005 14:00

Zapłon.Na bank.
Chyba,że rozrząd sprawdzał jakiś "mistrz"



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 374 gości