Postojówki MK IV

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
bojar
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 175
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 14:57
Lokalizacja: Warszawa/Maków Maz.
Kontakt:

Postojówki MK IV

Post autor: bojar » czw lip 21, 2005 14:28

Witam wszystkich,
chcę wymienić postojówki w Mk IV, ale musze powiedzieć, że nie jest to łatwe.
tudno zdjąć obudowę reflektora, bardzo mało tam miejsca. Ale w ogóle nie mogę wyjąć żarówki!
Nie wiem jak to zrobić- i próbowałem na siłę i lekko, kręciłem nią nawet, ale wcale nie chce wyjść- razem z tą osłoną.
Może wiecie, jak wyjąć żarówkę w obudowie?

Z góry dzięki za odp.!
pozdrawiam.


[b][u]Walcz walcz walcz- Ty walczysz, ja walczę!!![/b][/u
Legia Warszawa !!!

Awatar użytkownika
Pabloss
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 224
Rejestracja: sob lut 05, 2005 22:08
Lokalizacja: Jaworzno
Kontakt:

Post autor: Pabloss » pt lip 22, 2005 11:22

Nie trzeba zdejmowac obudowy klosza lampy. Dostęp do postojówek jest prosty znajduje sie obok. Jest tam też oslona lae jest mniejsza i ma sie dostep do postojówek. Żarówka jest taka wkładan na wcisk. Siedzi w plastikowej obudowie. Chcąc to wyjąc po prostu pociagasz do tyłu w kierunku przedniej szyby - dziala to na zatrzaski. Nie siedzi to zbyt mocno ale troche siły trzeba w to włożyć --- z czuciem proszę to robić. Jak to wyjmiesz to wyciągasz żarówkę, a potem po prostu to wciskasz. Trochę łatwiejszy dostęp jest do prawego świałtła bo nie ma tam akumlatora, ale nie wiem która ci sie spaliła. Jak coś to przetrenuj to na prawym kloszu. Pytania 502404567



Awatar użytkownika
bojar
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 175
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 14:57
Lokalizacja: Warszawa/Maków Maz.
Kontakt:

Post autor: bojar » sob lip 23, 2005 17:07

Wielkie dzięki Pabloss!
Wiedziałem, że żarówka jest w tej mniejszej osłonie, ale nie mogłem jej wyciągnąć.
Jak mi powiedziałeś, że jest na wcisk, to juz się mie bałem wyciągać jej na siłę, bo bałem się czegoś nie zepsuć, a tak żaróweczki wymienione- na diodowe LED- niebieskie- pieknie świecą, ale myślę, że niedługo bardziej spodobają się policjii...

Dzięki za pomoc i pozdro!


[b][u]Walcz walcz walcz- Ty walczysz, ja walczę!!![/b][/u
Legia Warszawa !!!

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 275 gości