dziwny dzwiek i co to Kto wie niech sie dzieli

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

radny
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 32
Rejestracja: pt sie 31, 2007 10:19
Lokalizacja: Pierwoszyno

dziwny dzwiek i co to Kto wie niech sie dzieli

Post autor: radny » wt gru 18, 2007 15:01

Witam dawałem do mechaników i niewiedza co to. 1,2,3,4 i 5 jazda jest dobrze 5,4, na liczniku 50/60km/h puszczam gaz i hałasuje z lewej strony od kierowcy. czy to na zimówkach czy na letnich, czy na glebie czy na standardzie ciagle tak samo. gdy wcisnę chamulec jest dobrze jak puszczę znów hałas. to samo na sprzęgle i na jałowym. denerwuje mnie to. Miał kiedys ktoś to myslałem ze to kierunek stuka bo był luźny ale nie to nie to. niemam pojęcia może to coś od anteny bo mam w błotniku w swoim mk3. Pomórzcie bo zwariuję. Pozdro for all



Awatar użytkownika
Marcin_87
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 383
Rejestracja: wt paź 30, 2007 13:06
Lokalizacja: Opatów

Post autor: Marcin_87 » wt gru 18, 2007 15:04

a jak stan klocków hamulcowych?



radny
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 32
Rejestracja: pt sie 31, 2007 10:19
Lokalizacja: Pierwoszyno

dalszy ciąg

Post autor: radny » wt gru 18, 2007 15:20

klocki wymieniałem 2 michy temu wraz z tarczami, poprzedni właściciel mówił że tez tak miał.



Awatar użytkownika
Gutekspc
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 237
Rejestracja: pt sie 04, 2006 12:00
Lokalizacja: WarszaVWa

Post autor: Gutekspc » wt gru 18, 2007 15:55

Witam.
radny pisze:niemam pojęcia może to coś od anteny bo mam w błotniku w swoim mk3.
Ja bym to skreślił z listy od razu, sam mam antenę w błotniku i musiałaby Ci dołem wystawać, żeby hałasować.

Hmm.. Przy mniejszych/większych prędkościach nie ma hałasu? Tylko na 4 i 5 biegu? Jakieś naprawy były ostatnio? Kiedy się to pojawiło? Masz luzy na kierownicy, lub jakieś kłopoty z ukł. kierowniczym?


Everyone dies. Not everyone lives.

radny
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 32
Rejestracja: pt sie 31, 2007 10:19
Lokalizacja: Pierwoszyno

odp

Post autor: radny » wt gru 18, 2007 16:27

tydzień temu mi wymieniali gumę na prawym zawiasie i właśnie z lewej od kierowcy drązek kierowniczy mo miałem glebe -100 czy nawet -120 i sie troszkę rzeczy powybijało. ale teraz mechanicy stwierdzili że w nim juz nic do roboty niema nic nie znaleźli. a z tym chałasem to jest tylko przy poniżej 60 km/h jak hamuje silnikiem wtedy coś szubi czy jakoś tak dodam gazu momentalnie cisza. od początku jak go mam to ak robilo tylko teraz sie w to wsłuchałem i mnie to nosi. tak jak pisałem poprzedni właściciel tez to miał. zawsze jak silnikiem hamuje. jak dam gazu czy sprzegło lub na luzie to jest cicho. CO TO JEST :grrr:



Awatar użytkownika
Gutekspc
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 237
Rejestracja: pt sie 04, 2006 12:00
Lokalizacja: WarszaVWa

Post autor: Gutekspc » wt gru 18, 2007 18:10

Może pół oś? Czy jej gumowe tuleje? Tylko nie wiem jak to sprawdzić.


Everyone dies. Not everyone lives.

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 489 gości