Ucięte przewody pod konsoletą.

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

radzyniak
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: wt paź 09, 2007 19:55
Lokalizacja: Radzyń Podlaski

Ucięte przewody pod konsoletą.

Post autor: radzyniak » pn gru 17, 2007 23:41

Dziś zupełnie przypadkowo podczas grzebania w centralce alarmu zobaczyłem że mam ucięte dwa przewody biały z napisem Betefa (prawdopodobnie producent kabla) od czegoś co wygląda jak jakiś duży przekaźnik z napisem Bosch Zeitrelais o numerach 8 697 212 206 umieszczony pod konsoletą. Silnik pracuje w miarę normalnie ale na benzynie trudno go uruchomić na zimno trzeba wcisnąć gaz do dechy i potrzymać z 10 sekund no i trochę nierówno chodzi. Poniżej prezentuję zdjęcia tego tajemniczego elementu i kostkę z wtykami. Biały kabel wychodzi z gniazda poprzecznego na dole, natomiast czerwony (jeden z dwóch) wychodzi z gniazda górnego. Golf 1.6 silnik PN gaźnik Pierburg 91r.Tym którzy dotarli do tego miejsca zadaję pytanie co to za ustrojstwo i za co odpowiada? W którym miejscu mogą być resztki tych kabli? Obrazek Obrazek
Ostatnio zmieniony wt gru 18, 2007 00:06 przez radzyniak, łącznie zmieniany 3 razy.



agrala
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4119
Rejestracja: czw lip 19, 2007 18:55
Lokalizacja: Kalisz
Kontakt:

Post autor: agrala » wt gru 18, 2007 22:00

czy to w ogole jest fabrycznie zalozone. Wydaje mi sie ze VW ma inne gniazda do przekaznikow. Sprwdz po przewodach dokad to idzie i czy to jest fabrycznie zalozone - czy nie ma sladow czyjejs ingerencji



radzyniak
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: wt paź 09, 2007 19:55
Lokalizacja: Radzyń Podlaski

Post autor: radzyniak » śr gru 19, 2007 14:08

Już wiem. To sterownik anteny automatycznej.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 346 gości