Moja Jetta nie odpala mimo iskry:/

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

ogi6
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 76
Rejestracja: czw lis 29, 2007 14:46
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Moja Jetta nie odpala mimo iskry:/

Post autor: ogi6 » ndz gru 16, 2007 17:43

Witam!! mam jette 1.8 gu na gazniku 2e2 i na benzynie ma bardzo duże obroty 2000tys i postanowielem je zmniejszyć odkręciłem śrubkę z tylu aktywatora przepustnicy bo gdzieś wyczytałem ze on zmniejsza obroty i podkręciłem śrubkę powietrza wolnych obrotów i w sumie obroty spadły tak do 1.5tys ale silnik chudził nierówno nagle zgasł i już go nie odpaliłem ani na paliwie ani na gazie:/// sprawdzałem iskrę i jest.... śrubkę z tylu aktywatora wkręciłem z powrotem tak jak była i wolnych obrotów tez trochę odkrecielem mniej wiecej tak jak byla wczesniej??? co to moze byc bo juz nie mam pojeciea???



Awatar użytkownika
Mis
Forum Master
Forum Master
Posty: 1126
Rejestracja: pt sie 04, 2006 21:46
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Mis » ndz gru 16, 2007 18:00

ogi6 pisze:co to moze byc bo juz nie mam pojeciea???

obsluga 2e2 to niemalze chirurgia :chytry:


Sprawdz czy swiece nei sa zalane. mogles ustawic zbyt bogata miesznke. Nawet gdybys zepsul silownik 3 polozeniowy, czyli ten aktywator przepustnicy to powinien odpalic a potem ewentualnie zgasnac.



ogi6
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 76
Rejestracja: czw lis 29, 2007 14:46
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Post autor: ogi6 » ndz gru 16, 2007 18:14

no juz przeklinam dzień w którym zabrałem sie za to no moze swice minimalnie sa zalane i troche paliwem pachnialo wiec mam ta od powietrza troche odkręcić??



Awatar użytkownika
Mis
Forum Master
Forum Master
Posty: 1126
Rejestracja: pt sie 04, 2006 21:46
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Mis » ndz gru 16, 2007 18:27

na razie niczego nie podkrecaj. Spróbuj go odpalic. Wyjmij wszystkie swiece i je wyczysc i wysusz. Jezeli pomimo tego nie bedzie odpalac, to posprawdzac wszyskie przewody podcisnieniowe i te kilka wtyczek wokol gaznika czy zadnej niechcacy nie straciles.

M

[ Dodano: 16 Gru 2007 17:29 ]
moze byc i tak przeciez, ze masz zbyt uboga mieszanke. Dokrec maksymalnie srube aby ustalic jej polozenie i odkrec ja o pare obrotow



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 366 gości