Programowanie alarmu FOX SENIOR

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

rekin01
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 196
Rejestracja: śr wrz 19, 2007 20:16
Lokalizacja: Podkarpacie
Kontakt:

Programowanie alarmu FOX SENIOR

Post autor: rekin01 » ndz gru 16, 2007 10:06

Witam!
Założyłem niedawno alarm fox senior.Proszę o instrukcję jak go zaprogramować.Z zaprogramowaniem automatycznego uzbrajania i ryglowania drzwi jakoś sobie radzę,ale nie mogę zaprogramować akustycznego uzbrajania.Czy trzebna tam coś zadziałać z kablem serwisowym?Poza tym ryglowanie nie działa.Po przekręceniu kluczyka w stacyjce zamki się nie ryglują.Natomiast jeżeli zarygluję je ręcznie i później przekręcę kluczyk w pozycję"wyłączony" zamki się otworzą.Co może być tego przyczyną?



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » ndz gru 16, 2007 11:09

rekin01 pisze:Co może być tego przyczyną?
specyfika oryginalnego centralnego zamka. Nie zarygluje się on przy włączonym zapłonie przy typowym podłączeniu jak zwykle się to robi, czyli do kabelków szarego i zielonego w drzwiach. Przy takim podłączeniu nie uzyskasz ryglowania w czasie jazdy.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

rekin01
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 196
Rejestracja: śr wrz 19, 2007 20:16
Lokalizacja: Podkarpacie
Kontakt:

Post autor: rekin01 » ndz gru 16, 2007 13:37

Alarm montowałem w serwisie więc chyba będą to musieli poprawić.Można to podłączyć wogóle,żeby działało to ryglowanie?Co z programowaniem?



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » ndz gru 16, 2007 14:58

można ale nie jest to takie prosściutkie, trzeba się wpiąć w kable od drugiego włącznika w zamku nie tego co obsługuje zamykanie z kluczyka jak się to zwykle robi. Ja tego nie robiłem, mógłbym coś wymyślić może, gdybym widział schemat alarmu. A nie znalazłem go w necie. Podonie sprawa wygląda z akustyką, jeśli jest mozliwość to zawsze takie rxzeczy są w instrukcji opisane. W innych alarmach z którymi się spotkałem głośne lub ciche wyłączanie realizuje się osobnymi przyciskami pilota (np Tytan Max) , lub wciskaniem równocześnie przycisku zamykającego i otwierającego (np Magikar 440). Popróbuj troszkę.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Awatar użytkownika
okulik
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 381
Rejestracja: śr sty 05, 2005 01:37
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Post autor: okulik » ndz gru 16, 2007 15:36




rekin01
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 196
Rejestracja: śr wrz 19, 2007 20:16
Lokalizacja: Podkarpacie
Kontakt:

Post autor: rekin01 » ndz gru 16, 2007 16:47

Instrukcja jest podobna jak ta z załącznika tylko mam jeszcze jedną funkję,automatyczne ryglowanie drzwi.W potwierdzeniu akustycznym pisze jeszcze,że aby zaprogramować tą funkcję należy skontaktować się z instalatorem.
Ostatnio zmieniony ndz gru 16, 2007 16:48 przez rekin01, łącznie zmieniany 2 razy.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 156 gości