Wskaźnik paliwa

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

An58kar
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: sob gru 15, 2007 19:30
Lokalizacja: pruszków

Wskaźnik paliwa

Post autor: An58kar » sob gru 15, 2007 23:53

Cześć. Mam problem ze wskaźnikiem paliwa w moim golfie 3, po włączeniu zapłonu wskazówka idzie mocno do przodu tak jakbym miał pełny bak(choćbym miał tam opary), a po włączeniu silnika opada do zera i nie wskazuje nic nawet gdyby bak był pełniutki po sam korek.
Czasami podczas jazdy wskazówka nieco drgnie ale po chwili znów wskazuje zero.
Ostatnio zmieniony pn gru 17, 2007 11:16 przez An58kar, łącznie zmieniany 1 raz.



TOMMy_VW
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 435
Rejestracja: ndz cze 03, 2007 11:24
Lokalizacja: SY

Post autor: TOMMy_VW » sob gru 15, 2007 23:56

Zobacz pływak, czy nie jest brudny. Otwórz bagażnik dźwignij dywanik i w prawym górny rogu jest klapa na 3 krzyżakowe śrubki. Okręć i zobacz czy nie brudny.


[img]http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF[/img] [url=http://tnij.org/pisownia_pcf][color=red]Piszę poprawnie po polsku[/url][/color].

Awatar użytkownika
forevwers
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 384
Rejestracja: pt kwie 28, 2006 12:53
Lokalizacja: Sandomierz
Kontakt:

Post autor: forevwers » ndz gru 16, 2007 00:07

a czy wskazniktemperatury tez ci warjuje???? moze nie laczyc przy licznikach maly tyrystor(czy cos w tym stylu - niech ktos mnie poprawi)w passacie mialem takie obiawy, rozkrecilem liczniki i pocynowalemnozki od tego ukladu(zeby byly lepsze styki) no i teraz nie ma z tymproblemu.


Obrazek

An58kar
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: sob gru 15, 2007 19:30
Lokalizacja: pruszków

wsaźnik paliwa

Post autor: An58kar » ndz gru 16, 2007 00:12

zychu4 pisze:a czy wskazniktemperatury tez ci warjuje???? moze nie laczyc przy licznikach maly tyrystor(czy cos w tym stylu - niech ktos mnie poprawi)w passacie mialem takie obiawy, rozkrecilem liczniki i pocynowalemnozki od tego ukladu(zeby byly lepsze styki) no i teraz nie ma z tymproblemu.
Wskaźnik temperatury jest ok wariuje tylko paliwa



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 262 gości