Problem z pedałem hamulca w MK2

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

michaelsoltys
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: sob lip 09, 2005 17:12
Lokalizacja: olsztyn
Kontakt:

Problem z pedałem hamulca w MK2

Post autor: michaelsoltys » czw lip 14, 2005 21:27

HMM. Mam taki maly problem nawet nie wiem za bardzo jak to mam opisac. Chodzi o to ze podczas hamowania, pedał od hamulca wciska sie pod wplywem nacisku do pewnego momentu i wtedy tak jagby przeskakuje i idzie dalej, taki efekt uzyskuje tylko podczas hamowania, na postoju po wcisnieciu go nieda rady powtorzyc tego efektu. pedal o nic nie czepia ani nie wadzi, nie wiem o co chodzi. moze wy mi pomozecie.



Awatar użytkownika
hanti
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 867
Rejestracja: czw lip 14, 2005 23:35
Lokalizacja: zDolny Śląsk :)-Piława Górna
Kontakt:

Post autor: hanti » ndz lip 17, 2005 16:52

ja mam u siebie podobny problem z tym ze u mnie te przejście jest łagodne.
sprawdź czy chamują ci wszystkie koła u mnie okazało sie że szczęki sa już wyjechane i są do wymiany.
pozdro.



Awatar użytkownika
vorlog
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 300
Rejestracja: czw sty 27, 2005 00:17
Lokalizacja: Dąbrowa Tarnowska

Re: Problem z pedałem hamulca w MK2

Post autor: vorlog » ndz lip 17, 2005 21:18

michaelsoltys pisze:HMM. Mam taki maly problem nawet nie wiem za bardzo jak to mam opisac. Chodzi o to ze podczas hamowania, pedał od hamulca wciska sie pod wplywem nacisku do pewnego momentu i wtedy tak jagby przeskakuje i idzie dalej, taki efekt uzyskuje tylko podczas hamowania, na postoju po wcisnieciu go nieda rady powtorzyc tego efektu. ******* o nic nie czepia ani nie wadzi, nie wiem o co chodzi. moze wy mi pomozecie.
Napisz co za silnik, chodzi mi o sposób uzyskiwania podciśnienia dla serwowspomagania, bo raczej tu trzeba szukać usterki.
V.


Golf i Kałasznikow powstały na bazie tej samej filozofii-prostota, niezawodność i swoista elegancja...

naum
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 108
Rejestracja: śr mar 23, 2005 22:54
Lokalizacja: Hajnówka
Kontakt:

Post autor: naum » pn lip 18, 2005 00:14

HMM. Mam taki maly problem nawet nie wiem za bardzo jak to mam opisac. Chodzi o to ze podczas hamowania, pedał od hamulca wciska sie pod wplywem nacisku do pewnego momentu i wtedy tak jagby przeskakuje i idzie dalej, taki efekt uzyskuje tylko podczas hamowania, na postoju po wcisnieciu go nieda rady powtorzyc tego efektu. ******* o nic nie czepia ani nie wadzi, nie wiem o co chodzi. moze wy mi pomozecie.
Mam taką samą sytuację, tylko, że umnie pojawiło się to po wymianie klocków ham. i przy okazji zauważyłem, że jedna tarcza nadaję się do wymiany, a druga wygląda jak nówka - widocznie tłoczek nie odbijał i hamowało mi jedno przednie koło. Teraz hamują dwa ..., tylko że właśnie jest tak jak u ciebie:
pedał od hamulca wciska sie pod wplywem nacisku do pewnego momentu i wtedy tak jagby przeskakuje i idzie dalej



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 272 gości