Mechanik czy partacz panowie pomozcie!!! Golf II RP

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Cobra
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 218
Rejestracja: wt gru 28, 2004 19:53
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: Cobra » sob lip 16, 2005 10:31

No chyba doszedlem co to jest.Okazalo sie ze uszczelka pod wtrysk ta ktora sie do silnika przykreca byla walnieta cala do okola wyrabana.czyli samochod lapal "lewe" powietrze,nastepna sprawa to mialem zalozona elektryke LECHO -Panowie i Panie SZAJS!!!!Co druga centralka z tej firmy pada !!We wtorek lub srode bedzie wymieniame wtedy dam znac co i jak.Autko po obejsciu instalacji gazowej na bensynie pali normalnie.Tylko ze cholera dalej mulowate jest cosik.mechanior (ten sam) powiedzial mi ze musze teraz na paliwie troszke pojezdzic zewtrysk bedzie zapchany.Wiec zobacze puszcze go na V-Power i lookne co i jak:-)

aha dzieki za szybkie odpowiedzi



Awatar użytkownika
CHECIK
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 240
Rejestracja: sob paź 09, 2004 16:24
Lokalizacja: Kujawsko-Pomorskie
Kontakt:

Post autor: CHECIK » sob lip 16, 2005 12:52

Ja też dużo się najeździłem do mechaników, straciłem kupę kasy i nerwów zanim natrafiłem na tych zaufanych w określonej dziedzinie. Teraz mam pewniaka na zawieszenie, silnik i jeszcze innego na przeróbki blacharskie. Na razie mnie nie zawiedli... Pozdrawiam



Awatar użytkownika
czyś
Forum Master
Forum Master
Posty: 1046
Rejestracja: śr wrz 22, 2004 16:23
Lokalizacja: Łódź

Post autor: czyś » sob lip 16, 2005 15:00

Cobra pisze:No chyba doszedlem co to jest.Okazalo sie ze uszczelka pod wtrysk ta ktora sie do silnika przykreca byla walnieta cala do okola wyrabana.czyli samochod lapal "lewe" powietrze,nastepna sprawa to mialem zalozona elektryke LECHO -Panowie i Panie SZAJS!!!!Co druga centralka z tej firmy pada !!We wtorek lub srode bedzie wymieniame wtedy dam znac co i jak.Autko po obejsciu instalacji gazowej na bensynie pali normalnie.Tylko ze cholera dalej mulowate jest cosik.mechanior (ten sam) powiedzial mi ze musze teraz na paliwie troszke pojezdzic zewtrysk bedzie zapchany.Wiec zobacze puszcze go na V-Power i lookne co i jak:-)

aha dzieki za szybkie odpowiedzi
Taa, też mam problemy ze sterownikiem którego dystrybutorem jest Lecho (STAG2-G). Coś w tym musi być. Problem opisałem na FAQ instalacji gazowych (centralka brzęczy po przełączeniu na gaz). Gdyby trafił się spec od tych rzeczy, please, ratujcie, bo mnie krew zaleje



Cobra
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 218
Rejestracja: wt gru 28, 2004 19:53
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: Cobra » sob lip 16, 2005 16:28

Niech to szlak!!!!!Ale jestem nabuzowany!!caly kipie z nerwów!!W poniedzialek zabije tego Partacza nie mechanika.Nieznam sie na samochodach specjalnie mowie frajerowi ze moze jest o 1 zabek przesuniety rozrząd a ten pajac mowi ze nie ze jest dobrze wkurzylem sie pojechalem do innego kolesia on looknol i mowi ze na 95% jest pzresuniety o 1 zabek.O 18 bede zmienial i wtedy zobacze jak autko sie zachowuje i zaraz napisze.A co do instalacji lecho napisz jaki problem a ja postaram Ci sie dac odpowiedz

[ Dodano: Nie Lip 17, 2005 02:55 ]
Panowie!!!I wszystko stało sie jasne!Przestawiliśmy rozrzad i wyregulowalismy zapłon.Normalnie jak ręką odjoł>W pniedzialek koles który mi to robil niestyety bedzie mial ciężko.tak więc uważajcie komu dajecie samochód bo duuuzo jest frajerów ktorzy mianuja sie mechanikami a tak naprawde to zwykłe złodzieje oszusci i naciągacze>Dziekuje tym wszystkim którzy starali mi sie pomóc.Pozdro .NARA!!!



jusci
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 211
Rejestracja: czw paź 07, 2004 18:25
Lokalizacja: Zamość LZ
Kontakt:

Post autor: jusci » pn lip 18, 2005 11:50

szymon210 pisze:miałem dokładnie ten sam problem! okazało się że przy wymianie pompy przestawił pasek zembaty....niby jeden zabek a jezdzil dokladnie tak jak piszesz....A w dodatku czaczeły klekotać zawory. teraz mam tak że na zimnym silniku nie zapala tylko tak jakby cofa przy zapalaiu, za ktoryms razem załapie i juz chodzi.Co do sondy to dziwna sprawa :)
Czy przy przestawionym pasku rozrzšdu objawem moze byc klepanie zaworów?



Awatar użytkownika
MAREK 74
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 990
Rejestracja: sob wrz 11, 2004 21:34
Lokalizacja: Racibórz
Kontakt:

Post autor: MAREK 74 » pn lip 18, 2005 12:02

może


MK1 1.8GTI MK2 GTI 16V + DIGI3.2 MK2 1.8GTI + DIGI 1.75 :)

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 103 gości