sonda

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

marclip1
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 42
Rejestracja: pn paź 09, 2006 21:43
Lokalizacja: uop6
Kontakt:

sonda

Post autor: marclip1 » pn gru 03, 2007 17:29

mechanik stwierdził za bogatą mieszanke ,podłaczyl kompa i sonda miała napiecie 1,04v-1.07v ,zrobiłanalize spalin i wyszło ze sonda do wymiany ,załozyłem nową uniwersalna boscha 4 -przewody i teraz objawy sa jeszcze gorsze ,trzepie silnikiem na wolnych obrotach i gaśnie,a podczs jazdy jest tak mułowaty, ijak dam do dechy to przy 3000 obrotach sie muli i nie jedzie.czyżby to sonda nie ta? jak ja odłacze to jedzie normalnie tylko chleje za dużo,co zrobic ?



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » pn gru 03, 2007 19:24

marclip1, łatwiej byłoby jakbyś podał kolory wszystkich kabli sondy i kolory kabli od wtyczki sondy, wszystkich, nie jak w poprzednim temacie. I jak je połączyleś. W sondzie pewnie masz dwa białe do grzałki, szary do masy i czarny sygnałowy.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

marclip1
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 42
Rejestracja: pn paź 09, 2006 21:43
Lokalizacja: uop6
Kontakt:

Post autor: marclip1 » sob gru 08, 2007 12:44

Paweł Marek pisze:marclip1, łatwiej byłoby jakbyś podał kolory wszystkich kabli sondy i kolory kabli od wtyczki sondy, wszystkich, nie jak w poprzednim temacie. I jak je połączyleś. W sondzie pewnie masz dwa białe do grzałki, szary do masy i czarny sygnałowy.
sonda ma dwa białe szary i czarny ,powiem że połaczyłem zgodnie z kolorami ,jest to sonda uniwersalna bosch ,koles mi zalatwil , jak sprawdzałem to jest sonda od toyoty aygo ,citroena itd ,mówił ze pasuje też do vw 1.4 abd bo ma te same parametry



Awatar użytkownika
Szosownik
Forum Master
Forum Master
Posty: 1307
Rejestracja: sob lis 25, 2006 23:39
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Szosownik » sob gru 08, 2007 12:49

marclip1 pisze:sonda ma dwa białe szary i czarny ,powiem że połaczyłem zgodnie z kolorami ,jest to sonda uniwersalna bosch ,koles mi zalatwil , jak sprawdzałem to jest sonda od toyoty aygo ,citroena itd ,mówił ze pasuje też do vw 1.4 abd bo ma te same parametry
jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego
nie wydaje mi sie żeby ta sonda była dobra dla twojego auta
Ostatnio zmieniony sob gru 08, 2007 12:49 przez Szosownik, łącznie zmieniany 1 raz.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 281 gości