[passat b4] instalacja gazu

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Sałyk
VW Lover
VW Lover
Posty: 169
Rejestracja: czw mar 31, 2005 21:45
Kontakt:

[passat b4] instalacja gazu

Post autor: Sałyk » pt lip 15, 2005 12:25

Ostatnio ojciec sprowadził passata i chce założyć gaz. Niestety się kompletnie na tym nie znam, szukałem na forum, ale nie znalazłem do b4 :/

Mam takie pytania:
- Jaka ta instalacja gazowa ma być? tzn. która generacja, czy jakoś tak się to nazywa :D
- Jakie mogą być przybliżone koszty montażu takiej instalacji ?

Samochodzik to Passat B4 95' 1.8 na monowtrysku


btw. diesel jest najlepszy :D ehh.........



apiwo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: pn kwie 25, 2005 13:11

Post autor: apiwo » pt lip 15, 2005 12:31

Ja mam golfa z takim silnikiem 1.8 90 km Załozyłem gaz tzw II generacji instalacja BRC z butla w kolo za 1550 ale wiem ze najprostsze instalacje mozna juz od 1000 załozyc do tego silnika Silnik jest bardzo dobry do gazu bo ma metalowy kolektor i jednopunktowy wtrysk Ja zrobilem na tej instalacji ok 5 tys wiec narazie niewieleale jestem zadowolony



neken

Post autor: neken » pt lip 15, 2005 13:58

znajomy ma dokładnie taki silnik jak Ty ma założoną instalacje IIgeneracji koszt 1500zł, jest jeden warunek instalacje musi wykonać firma która ma doświadczenie a nie ktoś kto zakłada na podwórku pomiędzy srającymi kurami z petem w gębie :smoke: .Ja też sie powoli przymierzam :grin: daj znać jak zainstalujesz...a silniczek jak kolega wspomniał wyżej, nie sprawia żadnych problemów na "gazie" :pub:

pozdrawiam



Awatar użytkownika
shade_
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 116
Rejestracja: pt sty 28, 2005 16:17
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: shade_ » pt lip 15, 2005 15:03

Mialem ten sam silnik w passacie B3 i sprawowal sie na gazie dosc dobrze. Mialem instalacje Igen, ale sadze, ze na IIgen, chodzilby jeszcze lepiej. Ogolnie na gaz w tym aucie nie narzekalem, bo klopoty mialem z innymi podzespolami, ale to juz wina mechanika.

Mnie w miescie palil 12-13 litrow LPG, a na trasie 9-10 litrow.


[b] - Alarmy i sterowniki do kluczyków scyzoryków - [/b]

Awatar użytkownika
paulox
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 397
Rejestracja: sob sie 28, 2004 12:56
Lokalizacja: Darlowo
Kontakt:

Re: [passat b4] instalacja gazu

Post autor: paulox » pt lip 15, 2005 19:35

Sałyk pisze:Ostatnio ojciec sprowadził passata i chce założyć gaz. Niestety się kompletnie na tym nie znam, szukałem na forum, ale nie znalazłem do b4 :/

Mam takie pytania:
- Jaka ta instalacja gazowa ma być? tzn. która generacja, czy jakoś tak się to nazywa :D
- Jakie mogą być przybliżone koszty montażu takiej instalacji ?

Samochodzik to Passat B4 95' 1.8 na monowtrysku


btw. diesel jest najlepszy :D ehh.........
Tylko II generacja tak jak koledzy mowią. Nie daj sie skusić na I bo będzie większa szansa na kłopoty.


Volkswagen - da weiss man, was man hat.


___________________________________

Awatar użytkownika
Sałyk
VW Lover
VW Lover
Posty: 169
Rejestracja: czw mar 31, 2005 21:45
Kontakt:

Post autor: Sałyk » pt lip 15, 2005 22:07

No, dzięki wszystkim za pomoc... zobaczymy jak to będzie z tym zagazowaniem ;]



Awatar użytkownika
kamdob
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 52
Rejestracja: ndz lis 28, 2004 22:02
Lokalizacja: Sztum
Kontakt:

ja mam BRC

Post autor: kamdob » pt lip 15, 2005 22:10

ja mam u siebie w golfie silnik 1.8 90ps typ silnika ABS instalacje IIgeneracji BRC, w zeszłym roku koszt 1700 PLN z butlą w koło, przejechałem 16 tys. km i jest ok, ważne jest aby warsztat montujący instalacje miał pozytywnA opinie u użytkowników instalacjiLPG :kwiatek:



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 274 gości