Awaria elektrycznych szyb - podnośnik zamiennik

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
golf_20_jahre
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: śr lip 18, 2007 23:04
Lokalizacja: Poznań

Awaria elektrycznych szyb - podnośnik zamiennik

Post autor: golf_20_jahre » pt gru 07, 2007 12:07

Witam,
od pewnego czasu mechanizm opuszczania szyby u kierowcy pracował b. ciężko aż w końcu przestał pracować w ogóle. Starałem się zamknąć okno ręcznie, ciągnąc za szybę w góre i przy tym dusiłem na klawisz podnoszenia. Coś tam chrupnęło i linka poszła :ass: Teraz silnik chodzi, ale mechanizm nie porusza się :ass:

Moje pytanie jest następujące: ile wart jest taki NOWY podnośnik z allegro, czy ktoś już miał coś takiego zamontowane, czy warto się w to ładować, czy też może takie nie oryginalne podnośniki mają podobną jakość do nie oryginalnych klamek pełniących jedynie funkcję dekoracyją :green_fuck:

LINK

Pozdrawiam :bajer:


GTI TDI 20 Jahre

Awatar użytkownika
krajzmen
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 62
Rejestracja: pt lip 29, 2005 18:14
Lokalizacja: małopolska
Kontakt:

Post autor: krajzmen » pt gru 07, 2007 18:31

Witaj,ja kupiłem zamiennik w sklepie produkcji jakieś tam,ale wykonanie praktycznie nie różniło się od oryginału.Cieszyłem się nim rok i sprzedałem autko ale przez ten czas nic się z nim nie działo,wybuliłem wtedy chyba około 120 zeta,oczywiście bez silniczka.


TDI TO KRÓL SILNIKÓW

TOSTO
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: pt lut 17, 2006 18:35
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: TOSTO » pt gru 07, 2007 19:01

Najpierw na Twoim miejscu zdjął bym boczek i zobaczył co się stało. Ja za samą wymianę linki w oryginale dałem 100,-. Jeżeli dostaniesz cały mechanizm ( bez silniczka) w zamienniku poniżej stówki to chyba warto łyknąć. Jak się zachowują zamienniki niestety nie wiem.


TOSTO

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 291 gości