w czasie jazdy szarpal i zgasł

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

darek_darkez
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: czw gru 06, 2007 22:23
Lokalizacja: kozienice

w czasie jazdy szarpal i zgasł

Post autor: darek_darkez » czw gru 06, 2007 23:32

witam.jestem posiadaczem golfa 3 benzyna, gaz 1,6 abu ,jadac dzis nagle zaczął mi szarpac i lekko strzelac zatrzymałem sie na poboczu aby zobaczyc co sie dzieje na wolnych obrotach chodził normalnie poruszalem przewodami zapłonowymi wszystko w porzadku,odpalilem go i chodzil przegazowlaem go i było ok,ruszyłem w droge nie bylo szarpan po przejechaniu okolo 5 km znowu zaczął szarpac znowu zatrzymałem sie zeby zobaczyc chodzil na biegu jałowym przegazowalem go ze 3 razy zgasilem go odpalił i wydawało sie ze jest w porządku kolejne podejscie chcialem mu dodac gazu zgasł i juz go nie odpaliłem sądziłem ze byc moze centralka gazu padła ale w domu byla sprawdzana i jest sprawna ,auto zostało odcholowane z trasy bedąc w domu jeszcze raz chcialem go odpalic i nic cisza .poradzcie co mogło sie popsuc.pozdrawiam



Awatar użytkownika
dziejo
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 8880
Rejestracja: pn lis 14, 2005 02:40
Lokalizacja: Kantorowice
Silnik: AFN

Post autor: dziejo » czw gru 06, 2007 23:38

do sprawdzenia bez względnie układ zapłonowy od cewki aparat (czujnik halla )kopułka palec



Awatar użytkownika
grandi
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3831
Rejestracja: śr lut 07, 2007 02:04
Lokalizacja: Boat city
Auto: Octavia
Silnik: AQY

Post autor: grandi » pt gru 07, 2007 09:42

Zobacz kopułke


...wiesz co jest szykiem , jeździć klasykiem a nie plastikiem...

Temat o moim golfie viewtopic.php?f=87&t=519932" onclick="window.open(this.href);return false;

darek_darkez
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: czw gru 06, 2007 22:23
Lokalizacja: kozienice

Post autor: darek_darkez » sob gru 08, 2007 10:46

juz auto mam sprawne ,padla cewka zaplonowa :bigok:



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 360 gości