Pompka paliwa - używana

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
martinstop
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 91
Rejestracja: wt paź 02, 2007 23:58
Lokalizacja: Lublin/Rumia
Kontakt:

Pompka paliwa - używana

Post autor: martinstop » wt gru 04, 2007 16:25

Siema....mam pytanie odnosnie pompki paliwa bo planuje kupic uzywke ale wlasnie nie wiem jakie parametry powinna spełniac tzn. chodzi mi o to czy musi byc z identycznie takiego samego modelu samochodu czy wystarczy po prostu każda od golfa III czy moze musi byc taki sam silnik czyli w moim przypadku AAM , jak to z tym jest.....?


Martin :bajer:

szsz01
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 101
Rejestracja: wt lis 23, 2004 01:31

Post autor: szsz01 » wt gru 04, 2007 21:44

nie wygłupiaj się i kup nową, choćby zamiennik za 120 PLN, nigdy nie wiesz, ile przejechane ma używana i kiedy się zatrzyma unieruchomiając golfa
pompa ma określone parametry i na podstawie kodu silnika się dobiera



Tomasz Żaguń
Forum Master
Forum Master
Posty: 1550
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 22:53
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: Tomasz Żaguń » wt gru 04, 2007 22:23

Moja rada można kupić używaną i można poznać jak bardzo jest zużyta (mówię o tej dużej zewnętrznej) jak kupić to tylko oryginalną bo podróby to szajs . Jak chodzi o zewnętrzną to są chyba trzy rodzaje co do wielkości sie różnią i czasami wtyczkami . Jeżeli się mylę to niech ktoś to sprostuje.



Awatar użytkownika
grandi
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3831
Rejestracja: śr lut 07, 2007 02:04
Lokalizacja: Boat city
Auto: Octavia
Silnik: AQY

Post autor: grandi » śr gru 05, 2007 01:16

wole kupić używaną vw niż tanie G z allegro czy sklepu które siądzie po 1000 km takie jest moje zdanie , używane nie znaczy gorsze


...wiesz co jest szykiem , jeździć klasykiem a nie plastikiem...

Temat o moim golfie viewtopic.php?f=87&t=519932" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
herflik95
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 953
Rejestracja: pn mar 13, 2006 11:36
Lokalizacja: LKR
Kontakt:

Post autor: herflik95 » śr gru 05, 2007 08:07

grandilodz pisze:wole kupić używaną vw niż tanie G z allegro czy sklepu które siądzie po 1000 km takie jest moje zdanie , używane nie znaczy gorsze
Zamienik też nie znaczy gorszy!!! Ja mam zamienniki i śmigam na nim juz 2 lata i zrobiłem 50000km na nim i póki co ma sie dobrze. A najważneisze w tym wszystkim jest to ze pompa czy nowa czy używana czy zamienik MUSI być zanużona w PB bo nawet jak jeździmy na LPG to ona i tak pracuje a jak nie ma paliwa w baku min 7 litrów to czy pompa bedzie nowa czy stara to sie zarżnie :foch:



Awatar użytkownika
martinstop
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 91
Rejestracja: wt paź 02, 2007 23:58
Lokalizacja: Lublin/Rumia
Kontakt:

Odp.

Post autor: martinstop » śr gru 05, 2007 16:21

Dzięki wielkie za odpowiedzi...pomyślę i zdecyduję....:)


Martin :bajer:

Awatar użytkownika
JayT
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 715
Rejestracja: sob mar 11, 2006 14:18
Lokalizacja: Zbąszynek (FSW)
Kontakt:

Re: Pompka paliwa - używana

Post autor: JayT » śr gru 05, 2007 21:07

martinstop pisze:czy moze musi byc taki sam silnik czyli w moim przypadku AAM , jak to z tym jest.....?
Z tego co wiem, może być też od wersji z silnikiem 1.8 ADZ, a ETKA pokazuje, że ma mieć 1,2 bara


Moje VWozidło spala średnio: Obrazek i Obrazek

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 375 gości