lusterko zewnetrzne

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

mover2002
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: ndz lip 22, 2007 16:18
Lokalizacja: wrocław

lusterko zewnetrzne

Post autor: mover2002 » wt gru 04, 2007 20:37

ostatnio ktos w ciasnej ulicy udezyl mi w lusterko lewe, ktore odpadlo i peklo.
Chcialem sie spytac czy lustro da sie normalnie wyciagnac z obudowy i przelozyc ?? czy lustro z prawej strony normalnie bedzie pasowalo na lewa?? Czy lustra z golfa 2 pasuja do obudowy z golfa 3 ??

Dodam iz lusterko mam regulowane recznie



vwgolf fan
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 144
Rejestracja: ndz gru 04, 2005 12:49
Lokalizacja: zgorzelec

Re: lusterko zewnetrzne

Post autor: vwgolf fan » wt gru 04, 2007 20:50

mover2002 pisze:ostatnio ktos w ciasnej ulicy udezyl mi w lusterko lewe, ktore odpadlo i peklo.
Chcialem sie spytac czy lustro da sie normalnie wyciagnac z obudowy i przelozyc ?? czy lustro z prawej strony normalnie bedzie pasowalo na lewa?? Czy lustra z golfa 2 pasuja do obudowy z golfa 3 ??

Dodam iz lusterko mam regulowane recznie
Lustro da się wyciągnąc z obudowy - trzyma sie ono obudowy na takich zatrzaskach. Przesun lustro regulacją tak żebys miał jak włozyć np srubokręt za lustro. Srubokręt daj mniej więcej na srodek i tam będą zatrzaski. Ciagnij powoli lustro do siebie i powinno wyjsc z zatrzasków.

lustro z prawej strony raczej nie bedzie pasować do lewej strony.

lustra z golfa 2 są inne wiec nie bedą pasować



mover2002
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: ndz lip 22, 2007 16:18
Lokalizacja: wrocław

Post autor: mover2002 » wt gru 04, 2007 23:38

przypominam temat bo niedlugo aukcje na allegro sie koncza w ktorych sprzedaja prawe lustro a musze miec pewnosc czy pasuja lub nie do lewej obudowy !!



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 304 gości