Radio

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

MICHAL123
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: śr wrz 26, 2007 20:44
Lokalizacja: Elbląg

Radio

Post autor: MICHAL123 » sob gru 01, 2007 20:44

Witam,
Mam pewien problem albo z instalacja radiową albo z radiem. Jak kupiłem Golfika miał założone radyjko Blaupunkt Lubeck RCC45 i urwaną antenę(!). Założyłem antenę nową i chodziło jakoś, ale nie za dobrze. Slychac w nim bylo pracę urządzeń elektrycznych np. wycieraczek, przy przekręcaniu kluczyka w stacyjce itp. Poza tym raz na jakis czas radio dostarajało się automatycznie i nie mogło nic znależć. Zmieniłem jeszcze raz antenę (dodam, że oryginalna do Golfa III). Niestety bez rezultatu. Kupiłem nowe radio SONY. I jeszcze gorzej i dziwniej. Raz radio chodzi bez problemu nawet ładnie wszystko jest OK. Ale jak tylko są jakieś zakłócenia i samo się przestraja to po przestrojeniu nie ma nic. Słychać tylko trzaski tak jakby antena była odłączona. Więc co jest nie tak?Czy to oba radia są zepsute, czy może jakies zwarice mi się robi w fabrycznej instalacji???Dodam jeszcze raz antena+kabel+nawet wzmacniacz do fal UKF i AM są OK.Będę wdzięczny za odpowiedzi.



Awatar użytkownika
Duber
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 10830
Rejestracja: pt sie 26, 2005 20:30
Lokalizacja: FSW

Post autor: Duber » sob gru 01, 2007 20:48

w dziale car audio jest na ten temat troche postow,
MICHAL123 pisze:samo się przestraja
?a wylanczasz zaplon i wyciagasz kluczyki ze stacyjki w miedzyczasie?



MICHAL123
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: śr wrz 26, 2007 20:44
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: MICHAL123 » sob gru 01, 2007 20:50

Nie najczęściej dzieje siętak podczas jazdy.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 477 gości