cieknaca skrzynia biegów - znowu

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
wladek78
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 324
Rejestracja: pt lis 23, 2007 22:32
Lokalizacja: Jawor
Kontakt:

cieknaca skrzynia biegów - znowu

Post autor: wladek78 » śr lis 28, 2007 12:45

czesc koledzy. pomożcie
mam golfa 4 i od pewnego czasu cieknie mi olej ze skrzyni biegów. pojechałem do mechanika i tem powiedział ze cieknie z simeringów
robili 3 dni wymieni simeringi.skasował mnie jak za zboze.
3 dni pojezdziłen i znow plama oleju. pojechałe do tego mechanika i znow 3 dni robili.Wymienili jakas mała tarcze.tym razem nie skasował ale olej dalej cieknie.mechanik mowi ze nie ma juz co wymieniać i on nie wie. jak moze nie wiedzieć.mowi ze cos tam jest krzywe. jest to mozliwe???????????????????????????
drugi problem to to ze nie słysze prze[pustnicy przy przekrecony zapłonie.co to moze być?
wczesniej sobie ładnie pykała i odpalałem teraz jej nie słysze i obroyyu faluja. byłem na kompie i powiedział koleś ze jakis bła.moze miał ktoś coś takiego w swoim mk
dzieki
Ostatnio zmieniony śr lis 28, 2007 14:19 przez wladek78, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
czarek_2
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 223
Rejestracja: czw mar 23, 2006 16:23
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: czarek_2 » sob gru 01, 2007 19:15

witam mialem ten sam problem juz w trzecim dniu po kupnie auta przypomne ze mam silnik 1.4 16v tez myslalem ze to symering ale bylo gorzej puscil mi nit miedzy skrzynia a michanizmem roznicowym naczszescie znalazlem mechanika w koszalinie ktory mi zespawal i wlozyl sroby zamiast nitow i jak narazie jezdze:)



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 299 gości