Wymiana sondy w ABD

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

marclip1
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 42
Rejestracja: pn paź 09, 2006 21:43
Lokalizacja: uop6
Kontakt:

Wymiana sondy w ABD

Post autor: marclip1 » pt lis 30, 2007 19:31

WYMIENIŁEM SONDE BO BYŁA WALNIĘTA POKAZYWAŁA (1V) I BOGATA MIESZANKE.PO WYMIANIE TROCHE SZARPAŁ ALE SIE UNORMOWAŁO .PÓZNIEJ JAK ODPALIŁEM TO ZNOWU SZARPANIE A JAK WCISKAM GAZ DO DECHY TO SIE ZAMULA ,NA WOLNYCH OBROTACH CHODZI I GASNIE ,ODŁACZM SONDE I JEST OK, PODŁACZAM ZNOWU SZARPANIE ,ODŁACZYŁEM AKUMULATOR I NA JAKIS CZAS BYŁO OK,A POZNIEJ ZNOWU TO SAMO CO TO JEST ,CZY NOWA SONDA JEST PADNIĘTA? POMOCY!!!!! silnik 1.4 ABD
podobno zle podłaczyłem przewody od sondy bo tam masa to czarny a sygnał to szary,chyba ze się myle ,niech ktośmi powie jak było w tych modelach
Ostatnio zmieniony sob gru 01, 2007 13:57 przez marclip1, łącznie zmieniany 2 razy.



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » pt lis 30, 2007 19:43

Nie jesteś całkowitym nowicjuszem, więc czemu trzeba przypominać że:
1. temat trzeba sprecyzować
2. nie należy pisać caps-lockiem
3. uzupełnić profil o dane pojazdu


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Awatar użytkownika
upel
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 148
Rejestracja: śr cze 06, 2007 22:17
Lokalizacja: okolice Warszawy
Kontakt:

Post autor: upel » pt lis 30, 2007 21:58

Ja też mam 1.4 ABD i na komputerze wyszło mi, że sonda stoi cały czas na 1V i jak na razie nie robiłem z tym nic.... mam auto 8 miesięcy i nie ma żadnych problemów z silnikiem czy czymkolwiek... Może trafiłeś na jakąś złą sondę, a to nowa czy używana? Zastanawiam się też właśnie czy robić coś z tym czy nie?


...::: Znalazłeś rozwiązanie problemu? Napisz, a na pewno komuś pomożesz :):::...

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 288 gości