Procedura instalowania nowych zegarów VAGem w TDI

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

bm86
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 161
Rejestracja: ndz lis 28, 2004 14:49
Lokalizacja: Małopolska- Krzeszowice
Kontakt:

Post autor: bm86 » śr lis 28, 2007 21:44

czajaa22 pisze:hmm tutaj to nie bardzo. Do polski jade na swieta wiec tyam pojde i zobacze jakie sa te transpondery ale co t oznaczy LCK ?
LCK to w skrócie LOCKED czyli zablokowany :hmm:



Awatar użytkownika
czajaa22
Forum Master
Forum Master
Posty: 1331
Rejestracja: pt sty 19, 2007 15:23
Lokalizacja: Elblag/UK
Kontakt:

Post autor: czajaa22 » śr lis 28, 2007 22:58

ok spoko wiec podjade i sie zapytam dla pewnosci. Jesli bym musial dorabiac nowe klucze to czy moglbym uzyc taki?
Obrazek
chodzi mi o sam kluczyk flip bo on jest czysty do obciecia i z transpponderem do zakodowania ciekawe czy mozna tez dostosowac do alarmu ale nie ori vw tylko innego jakos go przeprogramowac czy cos? A co do kluczy to chyba poczekam i dorobie te nowe jak radzisz.


R TDI PROJECT IN PROGRES http://www.forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=62&t=127178&p=1414461#p1414461 NA SPRZEDAZ

greg

Post autor: greg » śr lis 28, 2007 23:01

czajaa22 pisze:zy mozna tez dostosowac do alarmu ale nie ori vw tylko innego
do alarmów pasujące do środka do tego kluczyka



bm86
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 161
Rejestracja: ndz lis 28, 2004 14:49
Lokalizacja: Małopolska- Krzeszowice
Kontakt:

Post autor: bm86 » czw lis 29, 2007 16:42

czajaa22 pisze:ok spoko wiec podjade i sie zapytam dla pewnosci. Jesli bym musial dorabiac nowe klucze to czy moglbym uzyc taki?

chodzi mi o sam kluczyk flip bo on jest czysty do obciecia i z transpponderem do zakodowania ciekawe czy mozna tez dostosowac do alarmu ale nie ori vw tylko innego jakos go przeprogramowac czy cos? A co do kluczy to chyba poczekam i dorobie te nowe jak radzisz.
Kluczyków nie musisz dorabiać nowych, bo po co skoro wystarczy zakodować transpondery. No chyba, że bardzo chcesz możesz kupić alarm z wkładką do oryginalnego pilota do VW na 3 przyciski, sam mam coś takiego w Passacie i dobrze się sprawdza.
Alarm z wkładką do scyzoryka



Awatar użytkownika
czajaa22
Forum Master
Forum Master
Posty: 1331
Rejestracja: pt sty 19, 2007 15:23
Lokalizacja: Elblag/UK
Kontakt:

Post autor: czajaa22 » pt lis 30, 2007 20:30

hmm no ciekawe ale ja mam juz alarm i nie chce mi sie placic za zmiane calego alarmu bo to dla mnei klopotliwe musialbym jakos przerobic mojego pilota i wsadzic go w obudowe tego kluczyka flip vw. No ale to pozniej najwazniejsze to te transpondery czy sa jednorazowe czy nie. Waga juz kupilem sprawdZilem i wszystko dziala teraz tylk ote klucze hehe. Pozdro i thx tak czy inaczej.

[ Dodano: 01 Gru 2007 22:29 ]
Wczoraj podlaczylem vaga zakupionego przezemnie i wszystko chodzi ale nei ma mneistety pelnej wersjii programu czy macie moze koledzy cracka albo cos? Program t ovag com 311-1.?

[ Dodano: 02 Gru 2007 23:41 ]
Vag juz smiga i to z pelna wersja dzieki koledze z forum oczywiscie. Moze w przyszlym tygodniu zajme sie sprawa licznika jesli wszystko wyjasnie i w razie czego kupie nowy licznikz czystym chipem w razie jakbym starych nei zakodowal to dodam jeden nowy tak dla bezpieczenstwa. Jesli macie jakies porady na co uwazac przy pracy z vagiem i montazu tempomatu i mfa to prosze chetnei wyslucham bo dopiero zaczynam i sie ucze hehe Pozdrawiam.


R TDI PROJECT IN PROGRES http://www.forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=62&t=127178&p=1414461#p1414461 NA SPRZEDAZ

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 296 gości