Problem ze wstecznym

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

lejda1
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 53
Rejestracja: wt kwie 25, 2006 14:31
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Problem ze wstecznym

Post autor: lejda1 » czw lis 22, 2007 19:31

Witam mam taki problem jak jade na wstecznym to coś mi tak stuka co to moze być zdażyło sie komuś juz cos takiego czy będę musiał wymieniać skrzynie czy da rade to naprawić??


Mały

Awatar użytkownika
Sztomel
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 5667
Rejestracja: czw wrz 20, 2007 23:10
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Sztomel » czw lis 22, 2007 23:40

opisz trochę więcej na temat tego stukania (skąd dokładnie dochodzi, z jaką częstotliwością stuka i jak głośno, co poza stukaniem się jeszcze objawia) bo trochę za mało danych podałeś, tak to mozna tylko zgadywać ale na pierwszy ogień sprawdź zawieszenie skrzyni biegów tj. poducha czy nie wybita, poluzowana itp.
Ostatnio zmieniony pt lis 23, 2007 06:45 przez Sztomel, łącznie zmieniany 1 raz.



lejda1
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 53
Rejestracja: wt kwie 25, 2006 14:31
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: lejda1 » pt lis 23, 2007 13:39

Wiec tak słuchaj to jest tylko na wstecznym ja jade na sprzęgle topm troszke mniej i im szybciej tym częściej tak stuka jak by cos przeskakiwało tak try try jak szybciej to głośniej i szybciej


Mały

Awatar użytkownika
Sztomel
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 5667
Rejestracja: czw wrz 20, 2007 23:10
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Sztomel » śr lis 28, 2007 06:58

chyba nie będzie lepszego sposobu jak wjechać na kanał i ktoś w kanale niech się *#cenzura#* w którym miejscu Ci tak "tryka" podczas ruszania na wstecznym, na chwilę obecną nic więcej nie jestem w stanie Ci poradzić a widzę, że nikt inny tu z forumowiczów nie chce się wypowiadać.



kari-001
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 231
Rejestracja: czw mar 08, 2007 17:56
Lokalizacja: Stronie Śląskie
Kontakt:

Post autor: kari-001 » śr lis 28, 2007 17:46

witam mam tak samo w golf II , i z tego co wiem to jest wina mechanizmu różnicowego, mechanik mówił, że da się naprawić ale lepiej skrzynie drugą wrzucic.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 413 gości