JAK WYCZYTAC Z DANYCH SAMOCHODU RODZAJ SILNIKA

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Bolo_3m
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 70
Rejestracja: ndz maja 15, 2005 11:49
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: JAK WYCZYTAC Z DANYCH SAMOCHODU RODZAJ SILNIKA

Post autor: Bolo_3m » wt lip 12, 2005 09:02

KERAJNT pisze:WITAM POTRZEBUJE PORADY JAK MOGE SIE DOWIEDZIEC Z DANYCH SAMOCHODU (nr VIN ITP) W JAKI DOKŁADNIE SILNIK JEST WYPOSAZONY MÓJ GOLFIK .

CHODZI MI OUSTALENIE MOCY MOMENTU OBROTOWEGO ITP ( silnik 1.6 moce sa od 70-75 km ) NAWET NIE WIEM JAKI MAM GAZNIK DOKŁADNIE .

WIEC PROSZE O POMOC I POZDRAWIAM !!!! :pub:

proponuje nie uzywania DUZYCH liter a po drugie wszystkie informacje da sie odczytac z tabliczki znamionowej wozu co jest w komorze silnika umiesczona na podszybiu.


www.vwgolf.pl

Awatar użytkownika
rzodkiew
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 415
Rejestracja: ndz wrz 26, 2004 23:21
Lokalizacja: Nowy Targ
Kontakt:

Post autor: rzodkiew » wt lip 12, 2005 09:13

i jak auto nie kombinowane, to i naklejka w bagazniku powinna byc na ktorej mozna wyczytac typ silnika i rodzaj skrzyni biegow .....



Awatar użytkownika
Marihuana Man
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 867
Rejestracja: czw lut 03, 2005 22:54
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Kontakt:

Re: JAK WYCZYTAC Z DANYCH SAMOCHODU RODZAJ SILNIKA

Post autor: Marihuana Man » wt lip 12, 2005 15:12

KERAJNT pisze:
No tak o porady co do wielkosci liter nie chodziło mi ale dziekuje panu który jest tak pedantyczny iz zamiast patrzec na tresc widzi tylko wielkie litery???.
Dziwny gościu jesteś... Po pierwsze uwaga odnośnie DUŻYCH liter była bardzo na miejscu... Nie ma nic przyjemnego w czytaniu takich kulfonów... A poza tym kolega dał ci odpowiedź! Szukaj na tabliczce znamionowej auta!!



Awatar użytkownika
XenO
Forum Master
Forum Master
Posty: 1095
Rejestracja: czw mar 03, 2005 19:39
Lokalizacja: Człuchów
Kontakt:

Post autor: XenO » wt lip 12, 2005 16:04

W mk2 pierwsze dwie litery z numeru silnika pozwola Ci sprawdzic jaki masz dokladnie motor i wtedy dojdziesz co i jak.


Mk4 GTI 1.8 T
Mój VW -- viewtopic.php?f=160&t=221264
Moje aukcje - zobacz warto !!!
http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=1959642" onclick="window.open(this.href);return false;
http://tablica.pl/oferty/uzytkownik/Tamj/" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
Corvax
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 2577
Rejestracja: wt wrz 21, 2004 15:21
Lokalizacja: Skierniewice
Kontakt:

Re: JAK WYCZYTAC Z DANYCH SAMOCHODU RODZAJ SILNIKA

Post autor: Corvax » wt lip 12, 2005 16:06

KERAJNT pisze:Chodzi mi głównie o ustalenie w jaki gaznik jest wyposazony mój golfik wiem ze dane zawarte w nr VIN moga mi w tym pomóc ale nie bardzo wiem co i jak.

No tak o porady co do wielkosci liter nie chodziło mi ale dziekuje panu który jest tak pedantyczny iz zamiast patrzec na tresc widzi tylko wielkie litery???.

Która wersję wolisz:


NIE MA TO NIC WSPÓLNEGO Z PEDANTYZMEM, RÓWNIE DOBRZE MOŻESZ NIE UZYWAC ZNAKÓW PRZESTANKOWYCH I SPACJI, EFEKT BEDZIE ZBLIZONY. JESLI KTOŚ CI RADZI ŻEBYŚ WYŁACZYŁ KAPSLOK, TO ZRÓB TO BEZ GADANIA, A JAK JESTEŚ DOCIEKLIWY TO ZASTANÓW SIĘ DLACZEGO W KSIĄZKACH I GAZETACH NIE UZYWA SIĘ WIELKICH LITER DO SKŁADU TEKSTU.

CO DO PYTANIA TO W NUMERZE VIN NIE MA ZAPISANYCH TAKICH INFORMACJI, JAK CHCESZ PODRĄŻYĆ TEMAT SKORZYSTAJ Z OPCJI WYSZUKIWANIA - TEMAT BYŁ WIELOKROTNIE DYSKUTOWANY.


Nie ma to nic wspólnego z pedantyzmem, równie dobrze możesz nie uzywac znaków przestankowych i spacji, efekt bedzie zblizony. Jesli ktoś Ci radzi żebyś wyłaczył kapslok, to zrób to bez gadania, a jak jesteś dociekliwy to zastanów się dlaczego w ksiązkach i gazetach nie uzywa się wielkich liter do składu tekstu.

Co do pytania to w numerze VIN nie ma zapisanych takich informacji, jak chcesz podrążyć temat skorzystaj z opcji wyszukiwania - temat był wielokrotnie dyskutowany.


Pozdor
Corvax | A4 1.8tQ BEX | MK7 Alltrack 1.8TSI CJSB

Awatar użytkownika
igor002
Marysiakra
Marysiakra
Posty: 1050
Rejestracja: pn wrz 06, 2004 15:34
Lokalizacja: z tąd, a tak naprawde: Kraków
Kontakt:

Post autor: igor002 » wt lip 12, 2005 16:10

NARAZIE WIDAC ZE NIE CZYTASZ ODPOWIEDZI I TYLKO NAGANIASZ NA KOLEGÓW Z FORUM, W PIERWSZYM POSCIE, OPRÓCZ DUŻYCH LITER ZAWARTA JEST ODPOWIEDZ.


widzisz jak fajnie sie czyta duże litery :ass:
P.S.
Kulfonów sie korzysta tylko w nagłych wytpadkach!!


Mk3 GTI 16V ABF

ignac
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 139
Rejestracja: pn lis 22, 2004 22:33
Lokalizacja: silesia
Kontakt:

Post autor: ignac » wt lip 12, 2005 19:33

Panowie i Panie !!!! bo Pań też jest tu kilka



Awatar użytkownika
igor002
Marysiakra
Marysiakra
Posty: 1050
Rejestracja: pn wrz 06, 2004 15:34
Lokalizacja: z tąd, a tak naprawde: Kraków
Kontakt:

Post autor: igor002 » wt lip 12, 2005 23:42

KERAJNT pisze:Panowie nikogo nie chciałem jakos specjalnie wkurzyc ale dowiedziec sie jak wygląda sprawa z moim gaznikiem , a to dlatego ze na innym forum czytałem o problemach jakie urzytkownicy maja własnie z omawianymi gaznikami .

Za podpowiedzi dziekuje :okej:
bez danych nikt ci nic pozatym nie powie, jak nam podasz dwie pierwsze litery z numeru silnika to ci powiemy jaki masz silnik i układ zasilający, czyli jaki gażnik.


Mk3 GTI 16V ABF

neken

Post autor: neken » śr lip 13, 2005 00:32

Zaglądnij TU oczywiście jak znajdziesz swoje szczęśliwe numerki

pozdrawiam



Awatar użytkownika
rzodkiew
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 415
Rejestracja: ndz wrz 26, 2004 23:21
Lokalizacja: Nowy Targ
Kontakt:

Post autor: rzodkiew » śr lip 13, 2005 09:18

po tym co masz wpisane w dowodzie duzo nie bedziesz wiedzial , musisz znalezc albo w papierach albo na samochodzie numery ...... ( tabliczka , albo naklejka w bagazniku)



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 329 gości