Mam problem z wykasowaniem napisu IN02 na wyswietlaczu

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

syty1
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: wt lis 27, 2007 11:25
Lokalizacja: Ogrodzieniec

Mam problem z wykasowaniem napisu IN02 na wyswietlaczu

Post autor: syty1 » wt lis 27, 2007 13:07

W moim Golf III z roku 94 z silnikiem ABU nie moge skasować komunikatu inspekcji na wyswietlaczu gdyż dostępne instrukcje kasowania dotyczą wersji z wyświetlaczem gdzie są przyciski po bokach jakieś A i B. U mnie tego nie ma jest tylko przycisk kasowania licznika kilometrów lub do zmiany wskazań licznika. Jak mozna to zrobić, niech mi ktoś pomoże bo nie wiem za bardzo jak tego dokonać. :grrr:



Awatar użytkownika
Mirekmiro
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 170
Rejestracja: pn gru 11, 2006 16:24
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: Mirekmiro » wt lis 27, 2007 13:21

poczytaj tu ,na 1 stronie na samym dole ktos opisal jak to zrobic,napisz czy poszlo bo tez sie zabieram do tego od dluzszego czasu :chytry:


http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=8940



Awatar użytkownika
mlody87
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 756
Rejestracja: śr lis 22, 2006 22:42
Lokalizacja: Lublin
Auto: MK3 USA Turbo i MK4 GTD
Silnik: auq+
Kontakt:

Post autor: mlody87 » wt lis 27, 2007 13:23

Mirekmiro, chodzi to napewno bo ja kasowałem u siebie inspekcje tylko trzeba wszystko robic jak jest napisane w instrukcji którą podałes ;) pozdrawiam


VW forever..

Awatar użytkownika
T.O.B.I.
Forum Master
Forum Master
Posty: 1935
Rejestracja: sob cze 24, 2006 11:15
Lokalizacja: Police
Kontakt:

Post autor: T.O.B.I. » wt lis 27, 2007 13:51

jakie masz zegary, jesli masz obrotomierz i zegarek elektroniczny to powinno ci sie udac, jezeli nie to jest na necie jeszcze inna instrujcja z pokretlem dla zegarka chyba


Pozdrawiam T.O.B.I.

[url=http://www.fotosik.pl][img]http://images34.fotosik.pl/84/0c1e57131f62f7d5.jpg[/img][/url]

Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » wt lis 27, 2007 17:08



Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Łukasz 1984
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: czw gru 06, 2007 21:53
Lokalizacja: Niechlów
Kontakt:

Post autor: Łukasz 1984 » śr gru 12, 2007 15:41

witam ma golfa 3 vr6 rok 94 wyswietla mi sie inspekcja 02 próbowałm robic tak jak to jest pisane w http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=607 ale nic nie wychodzi co robic???


Łukasz

Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » śr gru 12, 2007 19:37

To próbuj jeszcze raz, ja roibie wg tego, mam obrotek:
Tryb programowania wskazań przeglądów:
1. Włączyć stacyjkę
2. Nacisnąć i przytrzymać reset licznika przebiegu i nacisnąć dolny przycisk ustawiania zegarka cyfrowego, lub przycisk analogowego na wyświetlaczu pokaże sie 0EL1.S (dystans w km do wymainy oleju)
3. Naciskać dolny przycisk zegarka, lub reset zegara analogowego
Na wyświetlaczu pokaże się np 12000 km, każde naciśnięcie zmniejsza wartość o 500km
4. Po ustawieniu żądanej wartości nacisnąć reset przebiegu
na wyświetlaczu pokaże się OEL2.S (czas do następnej wymiany oleju)
5. Naciskać przycisk zegara
Na wyświetlaczu pokaże się np 6 bądź 12 (czas w miesiącach do następnej wymiany oleju), każde naciśnięcie zmniejsza wartość o 1 miesiąc)
6. Nacisnąć przycisk przebiegu
na wyświetlaczu pokaże się INOl.S (licznik czasu I przeglądu)
7. Naciskać przycisk zegara
na wyświetlaczu pokaże sie 12 (miesięcy) naciśnięcie zmniejsza wartość
UWAGA INOl.S przeważnie ustalony na 24000km jest ustawiany na okres czasu, a nie przebieg, wykorzystuje natomiast licznik przebiegu ustawiony w 0EL1.S, który ustawiliśmy wcześniej)
8. Nacisnąć przycisk przebiegu
na wyświetlaczu pokaże się IN02.S (licznik przebiegu do II przeglądu)
9. Naciskać zegar
na wyświetlaczu pokaże się np. 48000km które zmniejszamy analogicznie jek poprzednie
UWAGA: IN02.S jest ustawiany tylko przebiegiem (nie czasem) i wykorzystuje licznik czasu ustawiony poprzednio w IN01 .S
10. po ustawieniu IN02.S wyłączyć stacyjkę - programowanie jest zapisane!
Wartości domyślne jakie podałem mogą się różnić w różnych modelach i należy je traktować orientacyjnie


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 405 gości