Elektryczna szyba szaleje

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
fiLc
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 79
Rejestracja: ndz paź 14, 2007 23:33
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Elektryczna szyba szaleje

Post autor: fiLc » pn lis 26, 2007 21:46

Witam,

jestem nowy na forum-ale juz troche sie tu krece :hmm:
Kupilem sobie "nowego" starego golfika mk3-jest moj pierwszy i dotad jestem bardzo zadowolony :grin:

Niestety ma on tez pare wad jedna z nich to elektryczna szyba pasazera ktora zyje wlasnym duchem-opuszczanie bez problemow, jak chce ja podniesc zaczynaja sie dziac dziwne rzeczy:
szyba podnosi sie kawalek i opuszca SAMAznowu do samego dolu. Tak ze musze pare razy probowac ja podniesc i za ktoryms razem sie udaje-zauwazylem ze jak stal dluzej na dworze potrzebuje wiecej prob zeby ja domknac :kac:

Ja stawiam na kable ale ciekaw jestem co wy na to-moze ktos mial podobne "przezycia"?

Mam jeszcze dwa pytania:

Mam automatyczna skrzynie biegow (silnik 1.9 TDI 1Z, rp.1995) i chce wymienic olej-jaki olej sie tam leje?samochod ma przejechane 260tkm.

Drugie pytanie to: Czy ktos wie jak sie demontuje dzwignie zmiany biegow w automatycznej skrzyni???Cos tam chyba nie styka poniewaz czasami nie podswietla mi "biegow"...


Dzieki z gory za odpowiedzi!!!!



RobertP
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2799
Rejestracja: śr gru 14, 2005 09:58
Lokalizacja: Ostróda

Re: Elektryczna szyba szaleje

Post autor: RobertP » pn lis 26, 2007 21:54

fiLc pisze:zauwazylem ze jak stal dluzej na dworze potrzebuje wiecej prob zeby ja domknac :kac:

Ja stawiam na kable ale ciekaw jestem co wy na to-moze ktos mial podobne "przezycia"?
myślę że to kable tak jak piszesz, miałem podobnie, teraz kolorów Ci nie podam
bo już nie pamiętam, strzelę cienki czarno-czerwony albo czarno-biały
ale mogę się mylić z tymi kolorami, weź zdejmij tapicerkę dostań sie do tej
harmonijki z kablami i przeglądnij, może masz nadpęknięty tak jak było u mnie


remontuję, buduję łodzie, kajaki, canoe i jachty np. Mazurek650 -proszę pytać :)

Sharan - AFN

Awatar użytkownika
fiLc
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 79
Rejestracja: ndz paź 14, 2007 23:33
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: fiLc » pn lis 26, 2007 22:13

Aha,
powiedz mi w jakim miejscu zdjac ta tapicerke-masz na mysli obicia drzwi???
Ja chcialem zobaczyc w tej gumowej przejsciowce z blotnika do drzwi, ale jeszcze nie sciagalem! Jak bys mogl mi powiedziec gdzie jest ta harmonijka to w weekend sie za to wezme :grin:



RobertP
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2799
Rejestracja: śr gru 14, 2005 09:58
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: RobertP » pn lis 26, 2007 22:22

fiLc pisze:Ja chcialem zobaczyc w tej gumowej przejsciowce z blotnika do drzwi, ale jeszcze nie sciagalem! Jak bys mogl mi powiedziec gdzie jest ta harmonijka to w weekend sie za to wezme :grin:
właśnie to miałem na myśli co piszesz tą przejściówkę, a nadpękło mi tuż przy wejściu kabli w drzwi


remontuję, buduję łodzie, kajaki, canoe i jachty np. Mazurek650 -proszę pytać :)

Sharan - AFN

Awatar użytkownika
fiLc
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 79
Rejestracja: ndz paź 14, 2007 23:33
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: fiLc » pn lis 26, 2007 22:26

Aha,wielkie Ci dzieki!!!!!To forum jest bomba!!!!! :okej:
Jakies pomysly co do innych problemow? :bigok:



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 404 gości