Mruga kontrolka oleju

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
dusza
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: wt cze 12, 2007 23:53
Lokalizacja: Głowno
Kontakt:

Post autor: dusza » pn lis 26, 2007 01:48

no ja juz sie nauczylem bo bylo tak jak koledzy pisali ze po paru kilometrach zaczynala migac kontrolka oleju i tez myslalem ze to wina czyjnika ale niestety po ok miesiacu zdech w moim golfiku silnik :crazy: :crazy: :crazy: Ja sie za bardzo nie znam ale radzil tez bym sprawdzic panewki na wal U mnie to tak sie zablokowal wal ze z kolega nie moglismy go ruszyc :bigok: :bigok: :bigok: :bigok: :bigok: :bigok: :bigok: :bigok:


lubie swojego golfa 2

Awatar użytkownika
MrUkAs
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 805
Rejestracja: wt sty 10, 2006 14:03
Lokalizacja: Ostrzeszów
Kontakt:

Post autor: MrUkAs » pn lis 26, 2007 11:41

No to mnie wystraszyliscie :( Auto od niedawna pali mi na 3 gary (musze to zrobic). Kazdy mechanik ma mozliwosc sprawdzenia cisnienia oleju? Ile za to biora?


www.SportCom.PL

Awatar użytkownika
TheBiSHoP
Forum Master
Forum Master
Posty: 1024
Rejestracja: czw gru 16, 2004 21:35
Lokalizacja: Rumia
Kontakt:

Post autor: TheBiSHoP » pn lis 26, 2007 17:58

Kontrolka oleju poraz 1 000 001. Najlepszy sposób jaki jest na kontrolkę oleju jest opisany w instrukcji obsługi. UDAĆ SIĘ DO SERWISU. a potem się zastanawiać czy to kabelek, czujniczek czy liczniczek.

Opcja szukaj - ten temat pojawia się średnio 3 - 4 razy w tygodniu. Nie dziwiłoby mnie to gdyby pytania zadawali nowi użytkownicy a nie z jedno - dwu letnim stażem.


Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
melon
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 562
Rejestracja: sob paź 23, 2004 11:23
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: melon » pn lis 26, 2007 18:33

Oczywiscie ze temat pojawia sie czesto bo nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie,Jest kilka mozliwosci.Mysle ze jak sie ktoremus modowi nudzue niech napisze FAQ pozbiera all inforamcje i poda w punktach,a temat sie podwiesi.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 284 gości