Problem z otwarciem klapy.

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
romulus
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 42
Rejestracja: pn mar 21, 2005 14:45
Lokalizacja: wronki
Kontakt:

Problem z otwarciem klapy.

Post autor: romulus » śr lis 21, 2007 17:52

witam. mam taki problem ze nie moge otworzyć tylnej klapy. jak przekrecam kluczyk w zamku czy otwieram z pilota to słychać ze central puszcza ale klapy nie idzie otworzyć. idzie jakos od środka otworzyc to, jakis ukryty przycisk itp.... prosze o pomoc bo na dniach musze z bagażnika skozystać
pozdrawiam
Ostatnio zmieniony śr lis 21, 2007 22:46 przez romulus, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
cinek2004
"
Posty: 1795
Rejestracja: pn cze 04, 2007 08:01
Lokalizacja: Warszawa - WB

Post autor: cinek2004 » śr lis 21, 2007 18:14

Sprobuj zdjac plastik od wewnetrznej strony klapy. Po jego zdjeciu bedziesz mogl sie dostac do zamka i recznie otworzyc klape. Tylko nie wiem czy da sie go sciagnac przy zamknietym bagazniku.



Awatar użytkownika
rakczek
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 530
Rejestracja: sob cze 03, 2006 04:02
Lokalizacja: Leicester(UK)

Post autor: rakczek » czw lis 22, 2007 01:28

Hej tu masz watek

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=59906


moze cus pomoze Powodzenia



greg

Post autor: greg » czw lis 22, 2007 11:14

da się ściągnąć osłonę klapy - wykręcasz wkręty znajdujące sie w uchwytach używanych przy zamykaniu klapy i szarpnij całym plastikiem - wyskoczy z zaczepów - wtedy dostaniesz sie do zamka - instrukcj aawaryjnego służy do otwierania auta zamkniętego a nie do otwierania uszkodzonego :bigok: zamka klapy



GHOST197
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: pt lip 14, 2006 01:44
Lokalizacja: Śląsk , Podbeskidzie

Post autor: GHOST197 » ndz lis 25, 2007 19:45

tu masz podobny link

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=134908

jak otworzysz klapę to możesz jeszcze sprawdzić na łączeniu kabli które przechodzą na klapę z prawej strony pod gumową osłoną ( jeden z nielicznych minusów VW ale do naprawy). Ja miałem dwa kabelki przetarte i robiło mi zwarcie , siłownik zamka zamykał zamek jednak go nie otwierał po naprawieniu izolacji wszystko wróciło do normy. :okej:



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 356 gości