xenony

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

bodzio_j
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3850
Rejestracja: sob lip 09, 2005 10:05
Lokalizacja: Skawina
Kontakt:

Post autor: bodzio_j » sob lis 24, 2007 07:50

inspire pisze:tak ci się tylko wydaje - jak bedziesz jechal nawet pod niewielka gorkę to bedziesz walił po oczach kierowcom nadjezdzającym z przeciwka i bedziesz ich oslepial duza sila wiec nie gadaj glupot ze nie jest potrzebne. nie jezdzimy po prostym terenie a nie wierze bys regulowal co chwile recznie wysokosc swiatel pod kazda gore
Nie wiem gdzie Ty jeździsz (po jakich drogach) ale pewnie gladkie jak stół. wszyscy mają światła idealnie ustawione, nikt nie oślepia i w ogóle sam miód.
Powiedz który układ samopoziomowanie jest w stanie zareagować na dziury w naszych drogach??
Pamiętam jak weszły żarówki H4, wrzask był niemożebny, że oślepiają itd.
Sprawa kolejna - jeśli mijasz się z TIRem, małym autem to też oślepia (reflektory są dość wysoko)



Awatar użytkownika
inspire
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 291
Rejestracja: ndz cze 04, 2006 12:41
Lokalizacja: ???

Post autor: inspire » sob lis 24, 2007 08:45

bodzio_j pisze:Powiedz który układ samopoziomowanie jest w stanie zareagować na dziury w naszych drogach??
najnowszy,
te starsze maja pewien czas przy ktorym silniczek dokonuje regulacji wiec nie nadazy za dziurami ale te nowe juz sa inaczej zbudowane i wlasnie wchodza na rynek.
bodzio_j pisze:Sprawa kolejna - jeśli mijasz się z TIRem, małym autem to też oślepia (reflektory są dość wysoko
ale nie wali wysoko po oczach, przeciez silniki tez maja pewna granice regulacji ktorej sie nie da przeskoczyc
bodzio_j pisze:Pamiętam jak weszły żarówki H4, wrzask był niemożebny, że oślepiają itd
wez pod uwage moc h4 a moc d2s ( oczywiscie swietlna)


Często pomykam A4 i 1-ką Katowice-Warszawa

bodzio_j
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3850
Rejestracja: sob lip 09, 2005 10:05
Lokalizacja: Skawina
Kontakt:

Post autor: bodzio_j » sob lis 24, 2007 08:54

inspire pisze:te starsze maja pewien czas przy ktorym silniczek dokonuje regulacji wiec nie nadazy za dziurami ale te nowe juz sa inaczej zbudowane i wlasnie wchodza na rynek.
No właśnie, te starsze nie są w stanie nadążyć, więc co - zlikwidować wszystkie?
inspire pisze:wez pod uwage moc h4 a moc d2s ( oczywiscie swietlna)
Weź pod uwagę moc H4 i R2 - przepaść.
inspire pisze:bodzio_j napisał/a:
Sprawa kolejna - jeśli mijasz się z TIRem, małym autem to też oślepia (reflektory są dość wysoko

ale nie wali wysoko po oczach, przeciez silniki tez maja pewna granice regulacji ktorej sie nie da przeskoczyc
Nie wali? siedzisz na wysokości reflektora - zapewniam Cię że "wali'



Awatar użytkownika
inspire
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 291
Rejestracja: ndz cze 04, 2006 12:41
Lokalizacja: ???

Post autor: inspire » sob lis 24, 2007 09:00

bodzio_j pisze:No właśnie, te starsze nie są w stanie nadążyć, więc co - zlikwidować wszystkie?
nie, mignac po oczach to mi moga na dziurze , tak bardzo mi to nie przeszkadza jak caly czas walenie po oczach bo wtedy zostaje zatrzymanie sie lub patrzenie calkiem w prawo


Często pomykam A4 i 1-ką Katowice-Warszawa

bodzio_j
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3850
Rejestracja: sob lip 09, 2005 10:05
Lokalizacja: Skawina
Kontakt:

Post autor: bodzio_j » sob lis 24, 2007 09:02

inspire pisze:mignac po oczach to mi moga na dziurze , tak bardzo mi to nie przeszkadza
No nie wiem. Nasze drogi to jedna wielka dziura, a i takie mignięcie może oślepić, coś jak lampa błyskowa.

P.S.
Znajomy ma w A-klasie zalożone ksenony, bez układu samppoziomowania i nie oślepia.(jakiś zestaw do samodzielnego montażu)



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 393 gości