Objawy zużytych tulejek na wahaczu...

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
bambusik
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 62
Rejestracja: pt lis 02, 2007 22:49
Lokalizacja: Starogard Gdański
Kontakt:

Objawy zużytych tulejek na wahaczu...

Post autor: bambusik » ndz lis 11, 2007 22:41

Jakie są charakterystyczne objawy zużytych tuleji na wahaczu?? Pozdrawiam



haps
Forum Master
Forum Master
Posty: 1292
Rejestracja: ndz kwie 01, 2007 17:11
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: haps » ndz lis 11, 2007 22:45

bambusik, tlucze jak wjedziesz w dziure, a jak podniesiesz auto i poruszasz kolem gora dol to bedzie mialo luzy...



Awatar użytkownika
bambusik
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 62
Rejestracja: pt lis 02, 2007 22:49
Lokalizacja: Starogard Gdański
Kontakt:

Post autor: bambusik » ndz lis 11, 2007 22:49

..no to jeszcze spytam o objawy zuzytych poduszek amortyzatora żeby juz w parze szło :crazy:



haps
Forum Master
Forum Master
Posty: 1292
Rejestracja: ndz kwie 01, 2007 17:11
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: haps » ndz lis 11, 2007 23:13

bambusik, no tu to ciezsza sprawa, jesli to na tyle to warto odkrecic i zobaczyc jak to wyglada..ale ogolnie poki amor trzyma to nie powinno byc jakis objawow od poduszek...u mnie jak wylal amor i byla marna poduszka to trzpien wchodzil pod tylna polka i uderzal... objawy tez przy w padaniu w dziury gdy pracuje amortyzator, ale wtedy i slychac sworznie w wachaczach jesli mowa o przodzie..



topeksmyc
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: śr wrz 05, 2007 20:50
Lokalizacja: lublin

A jak skrzeczy ??

Post autor: topeksmyc » czw lis 22, 2007 23:17

witam, podlacze sie i zapytam: u mnie w passku z przodu jak sie na dolkach auto buja to slychac skrzeczenie. co to moze byc?? slychac tylko z jednej strony. moze to byc cos innego niz amor?? a jesli amor to czy to oznaka ze wylal ?? pozdrawiam



Awatar użytkownika
Polgi
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 166
Rejestracja: czw mar 31, 2005 17:18
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Polgi » czw lis 22, 2007 23:25

bambusik pisze:no to jeszcze spytam o objawy zuzytych poduszek amortyzatora żeby juz w parze szło
dosc denerwujace i mocne stukanie zaraz pod maska przy podszybiu no i po podniesieniu koła cała kolumna ruszcza sie delikatnie góra, dół.
topeksmyc pisze:u mnie w passku z przodu jak sie na dolkach auto buja to slychac skrzeczenie
jak u mnie tak było to objaw przedniej tulejki wachacza tej małej praktycznie jzu wogłe na niej gumy nie było.
topeksmyc pisze:a jesli amor to czy to oznaka ze wylal ??


jak sie amor wyleje to niemiłosiernie tłucze tak głucho no i widac to gołym okiem podnies autko i zbadaj co sie tam dzieje, :)



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 377 gości