Zamienniki lusterek?

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

mehow_Gruszek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: śr maja 16, 2007 11:58
Lokalizacja: Częstochowa

Zamienniki lusterek?

Post autor: mehow_Gruszek » czw lis 22, 2007 19:40

Witam. Mam taką sprawe. Jeżdże Golfem 2 już od jakiegoś czasu. Ale ostatnie pół roku jeździłem Skodą Octavią. Po powrocie do swojego Golfa zauważyłem, że widoczność w lusterkach bocznych w Golfie jest dość słaba. Lusterka są dość małe i mają dość spory martwy punkt. Jakoś wcześniej mi to nie przeszkadało ale jestem po dość poważnym wypadku samochodowym, co prwda jechałem jako pasażer ale teraz każda kwestia poprawienia bezpieczeństwa jazdy jest dla mnie dość istotna. Może macie jakieś pomysły jak poprawić widoczność w tych lusterkach. Czy kupić jakieś nowe szkła. Czy nowe lusterka? Jakie są dobre? Mogą być chromowane to przy okazji poprawie wygląd swojego Golfika. :-) Z góry dziekuje za pomoc:-)
Ostatnio zmieniony czw lis 22, 2007 22:25 przez mehow_Gruszek, łącznie zmieniany 1 raz.



jaszczur
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 6612
Rejestracja: ndz mar 27, 2005 09:34
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: jaszczur » czw lis 22, 2007 19:57

mehow_Gruszek, samo szkło mozna kupić w intercarsie koszt ok 15 zł http://ekatalog.intercars.com.pl/



Awatar użytkownika
-Gruby-
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 568
Rejestracja: pt sie 25, 2006 15:53
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: -Gruby- » czw lis 22, 2007 22:22

W EDPOlU dostnaiesz takie szkla lusterek. Asferyczne, prawe to koszt 28 zł po znizkach, a lewe 20 zł. A koszt całego lusterka to 67 zł po znizkach :) Pozdrawiam.


[i][size=100]Sit down
Shut up
Hold on
16v[/i][/size]

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 591 gości