deska od korka w mk2

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

malolat
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 600
Rejestracja: pn lut 07, 2005 17:41
Lokalizacja: Wawa
Kontakt:

deska od korka w mk2

Post autor: malolat » pt lip 08, 2005 20:01

moje przygody, moze komus pomoga kiedy :)

deske wymontowywalem sam, ze wszystkimi plaskikami, przelacznikami i wiazkami....

umocowac deske jest bajecznie latwo, jak tam wczesniej chlopaki opisali trzeba dociac tyl i przesunac mocowania (wkrety i klej na goraco z pistoletu :>)

po bokach sciskamy deske, zeby schowala sie za uszczelki. patrzymy od srodka: otwory w desce i starych mocowaniach zgadzaja sie na glebokosc, troche brakuje na wysokosc. rozklepujemy ta blach i wiercimy w niej dziure i viola. z drugiej strony analogicznie.

mocowania srodkowe trza dociac, i troszke przespawac zeby pasowaly...

patrzymy na konsole centralna i widzimy ze troche nam nadmuchy przeszkadzaja (ze tak powiem serce :) ta centralna czesc:)). ja posiadalem takie tylko z otworami bocznymi, bez nawiewu centralnego, wiec troszke mi to ulatwilo sprawe. najpierw polecam boschem dociac to co potrzymuje radio(ramka metalowa w glebi), potem trzeba opalarka nagrzac te rury co wychodza z tej czesci centralnej i powyginac, co by mijaly sie z mocowaniami deski. jesli planujemy radio w oryginalnym miejscu, trzeba zagrzac tez wierzch i pozaginac tak, aby stala sie ok 2-3 cm nizsza. no i jeszcze mocowanie do tynelu podlogi... sprawa jest prosta jesli posiada sie spawarke, jesli nie, tez nie ma tragedii.
najlepszy jest kawalek plaskownika :)

i juz nam siedzi konsola.

przy probie wlozenia zegarow okazuje sie ze troszke ;) niepasuja. przeszkadza mocowanie kolumny kierowniczej sama kolumna. ja nie wymislilem nic rozsadnego niestety... wycialem nadmir mocowania i przespawalem zeby nie przeszkadzalo. kolumne trzeba rowniez naciac, od mocowan az po te otwory technologoczne, zreszta jak sie przyjrzysz to skapujesz o co chodzi...
no i to tyle, mechanicznie juz pasuje, wiazka ze starej instalacji, przerobic trzeba na jeden wtyk i wsio...

jakies zapytania ??



Awatar użytkownika
b8tz
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 180
Rejestracja: śr mar 02, 2005 22:04
Lokalizacja: Z Kątowni :P
Kontakt:

Post autor: b8tz » pt lip 08, 2005 20:54

a nie masz moze fotek z przerobki? Za ile mozna kupic deske od Korka? Czy jakas deske da sie wpasować do MK2?



malolat
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 600
Rejestracja: pn lut 07, 2005 17:41
Lokalizacja: Wawa
Kontakt:

Post autor: malolat » pt lip 08, 2005 21:00

fotek nie mam, bo ni mam aparata, ja kupilem za 300 z zegarami schowkiem, tunelem centralnym i takie tam...
ktos cos z bmw mial jeszcze kiedys, z seata jakiegos, takze sie da, ale wyrzeczen troche :)



Awatar użytkownika
b8tz
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 180
Rejestracja: śr mar 02, 2005 22:04
Lokalizacja: Z Kątowni :P
Kontakt:

Post autor: b8tz » pt lip 08, 2005 21:07

ej jakbys mial gdzies jeszcze deske z Korka to ja biore:) Daj znac:)



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 415 gości