Jak wymienic / wstawic mate grzewcza luterka

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
premko
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 112
Rejestracja: czw paź 21, 2004 09:25
Lokalizacja: Bełchatów
Kontakt:

Post autor: premko » śr lis 24, 2004 09:58

udało mi sie założyć maty podgrzewające do lusterek nie uszkadzając zadnego plastuku :bigok: (nie ułamałem żadnego zatrzasku) i nie musiałem rozwalac szkła, wszystko jesty tka jak w oryginale. kolega oglądał i nie był w stanie stwierdzić czy były one rozkładane, ale efekt jest niesamowity po 2 minutach lustereczka są suche :) a jakie ciepłe można sobie roączki ogrzać :)



Awatar użytkownika
premko
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 112
Rejestracja: czw paź 21, 2004 09:25
Lokalizacja: Bełchatów
Kontakt:

Post autor: premko » śr lis 24, 2004 10:00

udało mi sie założyć maty podgrzewające do lusterek nie uszkadzając zadnego plastuku :bigok: (nie ułamałem żadnego zatrzasku) i nie musiałem rozwalac szkła, wszystko jesty tka jak w oryginale. kolega oglądał i nie był w stanie stwierdzić czy były one rozkładane, ale efekt jest niesamowity po 2 minutach lustereczka są suche :) a jakie ciepłe można sobie roączki ogrzać :)



Awatar użytkownika
jwk
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: pt lis 12, 2004 13:16
Lokalizacja: Czechowice-Dz
Kontakt:

Post autor: jwk » ndz lis 28, 2004 01:13

PREMKO: moze napiszesz jakiegos manuala albo cos w tym stylu, jak odkleic to szklo (rozpuszczalnik, rozcienczalnik, opalarka... ) jak w miare bezpiecznie rozebrac lusterko, i gdzie dokladnie podpiac przewody...... jesli mozesz. Chetnie poczytam i skozystam :-) z gory dzieki.


Dobry Golf, nie jest zly :-)

Tigersek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: pn lut 11, 2008 17:36
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Post autor: Tigersek » pn lip 07, 2008 17:21

premko pisze:udało mi sie założyć maty podgrzewające do lusterek nie uszkadzając zadnego plastuku :bigok:
premko, mógłbyś krotko opisac jak to zrobiłes, tez chcew podkleic maty podgrzewajace ale nie mam zielonego pojecuia jak sie do tego zabrać :(



gopiter
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 600
Rejestracja: ndz paź 22, 2006 10:46
Lokalizacja: Świdnik
Kontakt:

Post autor: gopiter » pn lip 07, 2008 18:14

Tigersek tutaj masz opis: http://www.vw-passat.pl/index.php?optio ... 0&Itemid=9


Było MK3 - obecnie w trakcie poszukiwań następcy...

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 235 gości