jak zamontować halogeny w szerokim zderzaku?

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
tortuga
VW
VW
Posty: 130
Rejestracja: pn lis 28, 2005 18:05
Lokalizacja: Warszawa

jak zamontować halogeny w szerokim zderzaku?

Post autor: tortuga » pn lis 19, 2007 15:47

czy dużo zachodu jest z zamontowaniem halogenów w szeroki zderzak, w którym nie ma fabrycznie otworów pod halogeny? u mnie są tylko zagłębienia w zderzaku, trzeba by było pewnie wycinać tam otwory.

a nawet jeśli by się je wycięło - to czy jest do czego wtedy zamontować, przykręcić reflektory? i czy jest się gdzie wpiąć - czy trzeba ciągnąć całą instalację?

może lepiej poszukać nowego zderzaka z gotowym miejscem na halogeny? albo wręcz z halogenami?



Awatar użytkownika
TheBiSHoP
Forum Master
Forum Master
Posty: 1024
Rejestracja: czw gru 16, 2004 21:35
Lokalizacja: Rumia
Kontakt:

Post autor: TheBiSHoP » pn lis 19, 2007 17:48

Przerabiałem to w piątek. Otwory wycinałem wcześniej bo miałem założone takie kupa soczewkowe. I okazało się że wycięte miałem za dużo. musić zostawić gdzieś po 3 mm z każdej strony tego wgłębienia.. Mocowania musisz sobie sam dorobić. Jak masz warunki, narzędzia i cierpliwość to rób sam a jak nie to lepiej chyba kupić cały zderzak z mocowaniami. i wyciętymi otworami


Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
bongo
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7767
Rejestracja: sob wrz 17, 2005 19:58
Lokalizacja: Londyn
Kontakt:

Post autor: bongo » pn lis 19, 2007 17:59

thebishop pisze:lepiej chyba kupić cały zderzak z mocowaniami.
Z tego co wiem to mocowania są razem z halogenami,montuje sie je do belki zderzaka.Natomiast jeśli chodzi o wycięcia zderzaka to nie powinno być większego problemu.Przymierzyć halogen,wyciąć z zapasem i dopasować idealnie.Instalacja jest wyprowadzona pod zbiornikiem wyrównawczym,wystarczy się wpiąć.Załączane są na pierwszym skoku wyłącznika przeciwmgielnych.



Awatar użytkownika
Q.bak
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 151
Rejestracja: śr lut 23, 2005 16:53
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

Post autor: Q.bak » pn lis 19, 2007 18:25

Dokładnie tak jak Bongo pisze. Roboty ogólnie nie jest dużo. Jedynym problemem to dopasowanie mocowań. Polecam porade: na vw-scene porada 64 ale coś nie chce mi teaz działać



Awatar użytkownika
TheBiSHoP
Forum Master
Forum Master
Posty: 1024
Rejestracja: czw gru 16, 2004 21:35
Lokalizacja: Rumia
Kontakt:

Post autor: TheBiSHoP » pn lis 19, 2007 21:46

Ja miałem cleary bez mocowań i do tego belka od wąskiego ale jak nie ma mocowań to nie gra dużej roli.


Obrazek Obrazek

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 313 gości