Problem z ABS

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
symulant
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: pn maja 15, 2006 19:36
Lokalizacja: Lublin

Problem z ABS

Post autor: symulant » ndz lis 18, 2007 11:25

Witam
Mam problem z ABS.
Błąd po d VAGiem "01276 Pompa hydrauliczna ABS V64 -sygnał poza tolerancją".
Miałem już wcześniej taki błąd, pomogło rozebranie komputera i potraktowanie elektroniki "ciepłym wiatrem" jednak tylko na kilka miesięcy, potem błąd powrócił. Udało mi się kupić identyczną pompe (1J0 614 417A). Po wymianie było ok przez 2 tygodnie i to samo. Po przektoczeniu 20km/h zapalają się kontrolki ni brak ABS. Czujniki raczej wykluczam bo pod VAGiem sprawdzałem prędkości kół i wszystko pokazuje ok, prędkości są identyczne. Zastanawia mnie to że na lodzie jak jade poniżej 20km/h to przy ostrym hamowaniu czuje jak pedał hamulca odbija do góry tak jakby abs działał.
Czy ktoś ma jakiś pomysł co powoduje ten błąd? Niebardzo chce mi się wierzyć ze druga pompa po 2 tygodniach zachorowała na to samo.



Awatar użytkownika
inspire
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 291
Rejestracja: ndz cze 04, 2006 12:41
Lokalizacja: ???

Post autor: inspire » ndz lis 18, 2007 17:29

rozepnij wtyczki przy pompie wlej tam jakiegos wd40 a nastepnie wydmuchaj go i poskladaj wszystko do kupy i przejedz sie. zobacz tez pozostale wtyczki i bezpieczniki czy nie zasniedzialy.


Często pomykam A4 i 1-ką Katowice-Warszawa

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 404 gości