głośno działajaca skrzynia w mk2 GTI

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Adrian1980
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 560
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 17:43
Lokalizacja: Kiełczów/Oleśnica
Kontakt:

głośno działajaca skrzynia w mk2 GTI

Post autor: Adrian1980 » pt lip 08, 2005 00:10

Otoz problem jest tego typu ze moja skrzynia (AUG) bardzo glosno wyje w momencie przyspieszania na 1,2 i 3 biegu i w zwiazku z tym mam pytanie czy oplaca sie ja robic czy lepiej kupic nowa (uzywana). Moze znacie jakies sposoby na ta dolegliwosc. Ostatnio na allegro widzialem jakies specyfiki do oleju ktore podobno likwiduja glosna prace i male wycieki oleju ze skrzyni ale czy to wogole zdaje egzamin ??

Pozdrawiam



Awatar użytkownika
rzodkiew
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 415
Rejestracja: ndz wrz 26, 2004 23:21
Lokalizacja: Nowy Targ
Kontakt:

Post autor: rzodkiew » pt lip 08, 2005 12:51

remontowac sie nie oplaca , lepiej poszukac innej skrzyni a wydatek juz nie jest taki duzy na dzien dzisiajszy , fakt ze mozna trafic na rozne skrzynie , moze byc nawet gorsza od tej co masz, mi sie udalo kupilem skrzynie uzywke na 300zeta ( MK2 1.8 ) z przesylka i okazala sie super ( cichutko na kazdym biegu) ja akurat mialem brak trybu piatego biegu i wolalem kupic skrzynie niz tego tryba i przekladac wszystko. pozdro



michaelsoltys
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: sob lip 09, 2005 17:12
Lokalizacja: olsztyn
Kontakt:

Post autor: michaelsoltys » sob lip 09, 2005 18:14

ha, mialem to samo, na poczatku tak tylko lekko cykalo jak dodalo sie gazu pozniej i na postoju i na kilku biegacvch strasznie wyla, pojechalem do warsztatu i dowiedzialem sie ze nie remontuje sie skrzyn biegow bo sie to nie oplaca, za wyjecie i wlozenie 150 zł plus czesci i jakas tam robocizna. kupilem nowa , stara mam , nowa znaczy sie uzywana, troche ja slychac ale wlalem wiecej oleju i jest git :), tobie prawdopodobnie tak jak i mi powycieraly sie lozyska, ale ktore to lozyska nie wiem do dzis, wiem dlaczego sie przetarly, bylo zbyt malo oleju w skrzyni biegow, pozdrawiam



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 328 gości