Mk III - K...A MECHANIORY!!! - HELP POTRZEBNY :)

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » pt lip 08, 2005 00:03

Piszesz że sprawdziłeś styki, ale czy zdejmowałeś wielowtyk od kompa?, może tam jest nieszczelność. Nawet jeśli nic nie widać to zdjąłbym wielowtyk i spryskał go elektrosolem albo czymś takim, potem podonie wszystkie wtyki i wsuwki od czujników gdzie się da. To najprostsza próba. Nic nie sknocisz a możesz naprawić.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Awatar użytkownika
h2o
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 229
Rejestracja: sob mar 12, 2005 10:34
Lokalizacja: Dolnośląskie

Post autor: h2o » pt lip 08, 2005 09:41

Wielowtyk na kompie też wyciagałem i profilaktycznie czyściłem. Zrobię tak też ze wszystkimi stykami. Tylko czym je najlepiej prysnąć? I jeszcze jedno. To można silikonem doszczelnic to podszybie? Chodzi mi przede wszystkim o tą uszczelke przy szybie. Pod nią chce trochę czarnego silikonu zapodać. To dobry pomysł? To nie wejdzie w reakcję z plastikiem? Bo mam taki mocny silikon, którego używają w zakładach m.in. do klejenia misek olejowych. Boję sie tylko, że ten zajzair będzie za mocny i coś się stanie.

pozdrawiam

[ Dodano: Sob Lip 09, 2005 16:05 ]
*#cenzura#*..ca mnie już bierze :panna: . Dzisiaj w nocy znowu popadało i znowu golfik nie chce odpalić. Już nie wiem co się dzieje. Patrzyłem na komorę silnika. Tam nie było mokro więc przewody spod maski wykluczam. Zalane za to jest podszybie. Może tam cos ma prezebicie?

A i jeszcze jedno. Pod podszybiem mam jedną wtyczkę, która sobie tam leży i do niczego nie pasuje. Odchodzi od jakiegoś grubszego kabla. Ktoś wie do czego to? Może to przez to, że ona leży w wodzie samochód nie chce odpalić po deszczu?

pozdrawiam



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 414 gości